2752
2734
عنوان

تو عروسیم اهنگ خوندم 😍😍😍😍😍 شاید عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 87 پست

ای جان چه خوش استایل 

چه موهای نازی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

خیلی قشنگه ی مچ بند ظریف میپوشیدی خیلی قشنگترمیشد

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حلقه ازدواجم چون با نیم ستی ک شب عروسی انداخته بودم متفاوت بود و حتی رنگش فرق میکرد و زرد بود ننداختم 

بجاش ی حلقه تک نگین دیگه ک موقع خاستگاری برام هدیه خریده بود انداختم‌ روی انگشت وسطم هست  اگر دقت کنید نگینش رو میبینیدد

من اصلا حلقه نمیندازم 😂😂 اصلاااااا شوهرمم همینجور 

منم نمیندازم دستموزخم میکنه انداختم توزنجیرگردنم میندازم.

واسه سلامتی خواهرم یه صلوات میفرستین😖😖😖😖😖
2731
فدات باشه بیا خونمون با هم تخمه بشکنیم ببینیم😂😂

ای جانم ....

زنده باشی دوستم ❣️❣️❣️

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
من اصلا حلقه نمیندازم 😂😂 اصلاااااا شوهرمم همینجور  

چه جالب🙃

من طی هفت سال گذشته یکی دوبار از دستم در آوردم که اونم برای تعمیر دادم طلافروشی😂همسرمم فقط موقع وضو از دستش در میاره 

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706