2737
2739
عنوان

نميخام بچه دار شم.مگه زوره

771 بازدید | 61 پست

سلام خانما

لطفا باهام صادق باشين 

مرسي 

من با دوران عقد  يه 4سالي ميشه ازدواج كردم 

نه من نه همسرم هيچ كدوم تمايلي به بچه داري نداريم ولي كم كم سروصداي بقيه رو دارم ميشنوم كه اره نوه ميخايم ....

دوتا جارياي من هر كدوم يه دختر دارن كه به سختي باردار شدن و ديگه سنشون برا بارداري خيلي بالاست 

يكيشون 11سال منتظر بوده و چنبار سقط داشته 

يكيشونم مشكل اضافه وزن داشته و...

حالا مادرشوهر من با افكار عهد بوقيش هي بحث بچه رو پيش ميكشه و هي ياداور ميشه كه اگه بچه منم دختر باشه نسل اينا منقرض ميشه !!!!!!!!

انگار من بايد حافظ نسل اينا باشم حس بدي دارم و كم كم دارم نگران ميشم ..

من و همسري اصلا قصد بچه دار شدن نداريم و تازه ميخايم باهم خوش بگذرونيم چون تقريبا بعد ازدواج تازه بهم علاقه مند شديم 

مشكل مالي  نداريم و از بارداري و بچه خوشم نمياد 

به نظرتون چكار كنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیارخب  جانم نیار

پروفایلت دقیقا عین منه وقتی تو ماه آخر بارداری بودم 😂😂😂😂😂

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2731

فقط میگم به خاطر حرف بقیه اصلا بچه دار نشو.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2738

هر بار خیلی خیلی محترمانه بهشون بگو که من و همسر (فعلا) تصمیم به بچه دار شدن نداریم

اونها هم تقصیر ندارن

ناراحت نشو عزیز

بهرحال برای ی نسل فیلم

سنتی فکر می کنن و شما مدرن

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

شوهرت پشتت باشه جوابشون بده بقیه ش مهم نیست.با وضعیت جاری هات اینم ترسیده دیربارداربشی

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

اينم بگم خانمها من زندگي خيلي بدي داشتم خيليييي بد 

خدا سر كسي نياره  و يه بارم تو 22سالگيم طلاق گرفتم 

همسر سابقم يه بيمار رواني بو با مشكلات  جنسي  ....

ميخام حالا كه خدا بهم نظر كرده و همچين زندگي نصيبم شده گذشته رو برا خودم جبران كنم و اصلا به بچه فك نميكنم 

2706