2733
2734
عنوان

ترشح بارداری داشتید ؟ هفته چند!

| مشاهده متن کامل بحث + 1617 بازدید | 20 پست
برا هرکسی فرق میکنه مثلا من تا حالا ترشح نداشتم

جدی میگی پس یعنی ممکنه باردار باشم ؟ آخه تا همین دیروز بازم یکمی ترشح داشتم اما امروز خشکه خشکه میگم شاید میخواد پری بیاد  😭😭😭

عاشق مادر شدن بودم و تو هدیه ای به من دادی ولی چرا زود ازم گرفتیش ؟! همون دو هفته ای که فهمیدم باردارم قد یه عمر بهش وابسته شدم... خدایا به دلم ارامش بده و در آینده فرزندان سالم و صالح ...
جدی میگی پس یعنی ممکنه باردار باشم ؟ آخه تا همین دیروز بازم یکمی ترشح داشتم اما امروز خشکه خشکه میگم ...

اره عزیرم.انشالله که بارداری.من کلا بارداری بدون ترشح داشتم

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه روز قبل پریود بیبی منفی بود الان خیلی میترسم بازم منفی باشه همه میگن صبر کن تا یه هفته از موعدت ب ...

برامن پنج روز ب پری مونده بود بیبی مثبت شد.حالا توهم بزن ببین چ خبره

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤

سلام دوستان من پنج هفته سه روز باردارم ولی تنها علائمی که دارم دردودلپیچس و حساسیت سینه هام و تکرار ادرار حالت تهوع ندارم یا ب بویی حساس نیستم طبیعی؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
2728
سلام دوستان من پنج هفته سه روز باردارم ولی تنها علائمی که دارم دردودلپیچس و حساسیت سینه هام و تکرار ...

اره عزیزم همه که همه ی این علائمو نباید داشته باشن

عاشق مادر شدن بودم و تو هدیه ای به من دادی ولی چرا زود ازم گرفتیش ؟! همون دو هفته ای که فهمیدم باردارم قد یه عمر بهش وابسته شدم... خدایا به دلم ارامش بده و در آینده فرزندان سالم و صالح ...
اره عزیزم همه که همه ی این علائمو نباید داشته باشن

ممنونم😘

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ