2726
عنوان

ترشح بارداری داشتید ؟ هفته چند!

1573 بازدید | 20 پست

سلام عزیزای من

هفته های اول بارداری ترشح داشتید ؟

عاشق مادر شدن بودم و تو هدیه ای به من دادی ولی چرا زود ازم گرفتیش ؟! همون دو هفته ای که فهمیدم باردارم قد یه عمر بهش وابسته شدم... خدایا به دلم ارامش بده و در آینده فرزندان سالم و صالح ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو هفتست دارم هفته ۱۰ شروع شد الان ۱۲ هستم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2728

ترشحتون چه مقداری بو  و چه رنگی بود ؟

عاشق مادر شدن بودم و تو هدیه ای به من دادی ولی چرا زود ازم گرفتیش ؟! همون دو هفته ای که فهمیدم باردارم قد یه عمر بهش وابسته شدم... خدایا به دلم ارامش بده و در آینده فرزندان سالم و صالح ...
من هفته هشتمم اره یذره ترشح دارم ببخشیدا سفید عین شیر 

قبلش اصلا نداشتی عزیزم؟ مثلا هفته چهار و پنج

من دو هفتست دارم هفته ۱۰ شروع شد الان ۱۲ هستم 

پس چطوره که میگن از همون اول بارداری ترشح زیاد میشه ؟ من حس میکنم باردارم یه سری علائم تو خودم دیدم اما ترشح ندارم .  گاهی ازم یه ترشح سفید رنگ میاد

پس چطوره که میگن از همون اول بارداری ترشح زیاد میشه ؟ من حس میکنم باردارم یه سری علائم تو خودم دیدم ...

ترشح من ابکی هست وسفید برای تمیز کردن رحم...بدن هرکسی منفاوته من باراول دیدم ترسیدم عین اب اومد 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
یکم داشتم .نگران نباش بدن ادما با هم فرق میکنه 

من هنوز مطمعا نیستم باردارم فعلا یه روز تاخیر در پریودم داشتم اما گاهی وقتا یه علائمی دارم که قبلا نداشتم مثلا گاهی درد کمی توی کمر و زیر دل و نوک سینه 

بنظرت با این علایم میشه باردار باشم ؟

ترشح من ابکی هست وسفید برای تمیز کردن رحم...بدن هرکسی منفاوته من باراول دیدم ترسیدم عین اب اومد  ...

مرسی از جوابت عزیزم

من هنوز مطمعا نیستم باردارم فعلا یه روز تاخیر در پریودم داشتم اما گاهی وقتا یه علائمی دارم که قبلا ن ...

خو بی بی بزن انشاءالله مثبته .اینا همه علامته حاملگیه 

خدایا هزاران بار شکر .میشه واسه سلامتی نی نی م صلوات بفرستی .سه سال منتظرش بودم 

من الان ۲۸ هفته ام از اول داشتم الانم دارم 

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...
خو بی بی بزن انشاءالله مثبته .اینا همه علامته حاملگیه 

یه روز قبل پریود بیبی منفی بود الان خیلی میترسم بازم منفی باشه همه میگن صبر کن تا یه هفته از موعدت بگذره بعد بیبی چک بزن.

خیلی این ماه امیدوارم . برام دعا کنید  ❤

2706