2737
2734
عنوان

همسرم می گه باید طلاق بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 5062 بازدید | 245 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بهترین راه مشاوره خوب و خبره است اینجا کسی تجربه اش رو نداره چه بسا راهه حلی بدن که با انجامش ...

رفتم پیش مشاور دو جلسه ولی کف گیرم خورد به ته دیگ 😔

2728
برو واسه جدایی اقدام کن تو ایناین مدت هم خونه پدرت باش بزار شوهرت فکراش رو برای آخرین بار بکنه یا تص ...

ولی اون از خداشه من برم واسه طلاق اقدام کنم،می گه مهریه تم قسط بندی می کنن تو دادگاه هر ماه بهت میدم ولی من اینو نمی خوام من فقط یه فرصت دیگه ازش می خوام

شوهرتون کاملا حق داره ...شکایت کرده خوب کاریم کرده ...شماهم باید به طور کامل پشت همسرتون بودید و حتی پیگیر تر از شوهرتون ...شما نگفتید وقتی این اتفاق افتاد شما چکار کردی ؟؟؟ولی در کل اولویت زندگیتون باید شوهرتون باشه 

2740
به اقتضای کارش الان از هم دوریم و من هفته ای یک بار و بعضی وقتا هر دو هفته یکبار میرم خونه ی پدرش می ...

اهان یعنی نامزد هستین ؟؟؟چرا خونه پدرش میبینیش؟؟

اگه میدونی مرد خوبی هست قبل مشکلتون خوب بوده خودتم دوستش داری ازش دست نکش 

بهش بگو من دوستت دارم حاضرم بخاطر تو از برادر بگذرم ولی اگه میخوای گناه اونو گردن من بندازی هیچ وقت نمیبخشمت 

رفتم پیش مشاور دو جلسه ولی کف گیرم خورد به ته دیگ 😔

هر جور شده ادامه بده البته اگه مشاوره اش خوبه وگرنه عوضش کن 

هر چقدر برای زندگیت هزینه کنی ارزشش رو داره .

چند وقته که اینجوری شده؟ مطمعنی حرف و تصمیمه خودشه و کسی از جایه دیگه بهش خط نمیده؟ چون کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده نمیشه و فقط اتلافه وقت و انرژیه و آب در هاون کوبیدنه 

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
شوهرتون کاملا حق داره ...شکایت کرده خوب کاریم کرده ...شماهم باید به طور کامل پشت همسرتون بودید و حتی ...

منم همیشه حق رو به شوهرم دادم و بابت این اتفاق همیشه شرمنده شم وقتی منو از خونه بیرون کردن هر روز کارم گریه بود و دعوا با برادرم حتی یه بار برادرم دستش رو گذاشت رو گلوم خفه کنه منو،هیچ وقت نمی بخشمش الانم حاضرم به خاطر همسرم هر کاری بکنم

خدا لعنت کنه داداش بی چشم و روتو ک رحم ب زندگی خاهرش نکرده و اتیش ب زندگیت زده ...میتونس حداقل نامردیشو جای دیگ بکنه

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
ولی اون از خداشه من برم واسه طلاق اقدام کنم،می گه مهریه تم قسط بندی می کنن تو دادگاه هر ماه بهت میدم ...

آحه تو اشتباهی نکردی که فرصت برای اثبات و جبران میخواهی، مشکل جایه دیگه است و ایشون پولش رو هم پس گرفته پس فکر نمیکنم قضیه فقط پول و برادرت باشه

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
2706