2726
عنوان

همسرم می گه باید طلاق بگیریم

5062 بازدید | 245 پست

سلام به همه

من تازه عضو سایت شدم ولی همیشه از مطالبی که تو سایت می خووندم استفاده کردم،الان تصمیم گرفتم مشکلم رو اینجا بگم امیدوارم که کمکم کنید

من ۴ ساله که ازدواج کردم تو این مدت هم روزای خوب داشتیم هم روزای بد یه سری اشتباهات من داشتم و یه سری اشتباهات همسرم بعد از یک سال زندگی کردن برادرم به طریقی وارد زندگی ما شد و با فریب پول زیادی رو از همسرم گرفت ، اولش نمی دونستیم که با نقشه وارد زندگیمون شده فکر می کردیم هر چی که می گه حقیقت داره در حالی که همش دروغ محض بود وقتی که مشخص شد دیگه کار از کار گذشته بود،خیلی عذاب کشیدیم هم من هم همسرم ، خانواده ش منو از خونه بیرون کردن ولی من برای اینکه همسرم رو دوست داشتم و نمی خواستم زندگیم به هم بخوره با عذرخواهی کردن از همه شون برگشتم،روزای بدی بود هر دوتامون عصبی بودیم و با کوچکترین بحث مثل انبار باروت منفجر می شدیم به ماند که از برادرم شکایت کرد و ... هر جوری که بود خانواده م پولش رو دادن،فکر می کردم وقتی پولشو بگیره میریم یه گوشه واسه خودمون زندگی می کنیم تو آرامش یه مدت خوب بود ولی بعد گفت نمی توونه با کاری که برادرم کرد کنار بیاد و منم مقصر دونست و همش متهمم می کرد که تو خانواده تو بیشتر از من دوست داری و بهتره که بری پیش خانواده ت،هر روز می گه از انتخابم پشیمونم و واسه تصمیمم واسه جدایی توشحالم و راضی،ولی من نمی توونم باور کنم خانواده م باعث شدن کارم به اسنجا بکشه،من عاشق همسرم هستم و نمی خوام جدا بشم،نمی دونم باید چیکار کنم ممنون می شم اگه راهکاری به ذهنتون می رسه کمکم کنید 

(ببخشید که متنم طولانی شد)

لایک کن بیام بخونم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مردا کافیه یه آتو از خانواده ی زنشون بگیرن تا مادام العمرررررر میکوبن تو سر زن بدبخت غلط کرده پشیمونه خودش انتخاب کرده مگه تو بازیچشی ،کسی که میخواد بره رو فقططططط باید راهی کرد، من غرورم نمیزاره منت بکشم

یه مدت در ظاهر با خانوادت قطع ارتباط کن  یعنی با مامان و بالات تلفنی حرف بزن اونم ن جلو شوهرت دیدنشون هم نرو شوهرتم حرفی زد جواب نده تا آروم بشه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

برو واسه جدایی اقدام کن تو ایناین مدت هم خونه پدرت باش بزار شوهرت فکراش رو برای آخرین بار بکنه یا تصمیمشو گرفته و میگه طلاق چون کینه از برادرت رو نمیتونه بزاره کنار!     یا اینکه تو ایناز مدت ک برا طلاق اقدام کردی اگع دوست داره پشیمون میشه عین آدم میشینه سر زندگیش! برادر تو ی اشتباهی کرده خانوادت هم ک پولشو دادن ! بالاخره شوهرت حق داره ک ناراحت باشه! باید تنهاش بزاری فکراش رو بکنه! تصمیمش رو بگیره ک زندگیش رو حفظ کنه یا ب خاطر اشتباه دیگران تمومش کنه!

عزیزم بهترین راه مشاوره خوب و خبره است اینجا کسی تجربه اش رو نداره چه بسا راهه حلی بدن که با انجامش شرایطت بدتر بشه پس بهتره بری مشاوره اول خودت تنهایی برو بعد خودش میگه که همسرت هم ببری

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
به نظرم بچسب به شوهرت از خانواده و برادرت دوری کن 

به اقتضای کارش الان از هم دوریم و من هفته ای یک بار و بعضی وقتا هر دو هفته یکبار میرم خونه ی پدرش می بینمش

بهش می گم بهم فرصت بده خودمو ثابت کنم که تو واسم تو اولویتی نه خانواده م می گه نه فایده نداره دیگه دیر شده 

2706