2737
2739
عنوان

دوستان جوابموبدیدممنون میشم

124 بازدید | 15 پست

من2روزپیش بی بی چک دادم تا20دقیقه بعدمنفی بود اما دیگه نگاش نکردم تاصبح دیدم یک خطه خیلی کمرنگ افتاده البته قبل ازموعدم بود حالانمیدونم نیم ساعت بعدیا1ساعت بعداین خطه افتاده یاازشب تاصبح که مونده اینجورشده چون من بعداز20دقیقه دیگه نرفتم سراغش.البته این ماه تواقدام بودم قرص لتروزول خارجی خوردم واسه بارداری.قبل ازاقدام هرچی بی بی میزدم همش همون یه خط بودازشب تاصبح که نگاش میکردم تغییرنمیکرداما این یه بار حاله ی خیلی کمرنگی انداخت حالابنظرتون بی بی درسته یانه زیرشکمم سفت شده خواهش میکنم جواب بدیداحتمال داره باردارباشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من چهار روز عقب انداختم، بی بی چکم هاله واضح انداخت،امروز پریود شدم، سابقه عقب انداختنم نداشتم

انشاالله شما باردار باشی گلم

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   

بزار دو روز دیگه بی بی بزار زیر ده. دقیقه هاله انداخت بارداری

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   

دخترخاله منم مث شما بی بی چک زد منفی شد دیگ سراغش نرفت. فرااش رفت دید مثبت شده باردار بود

بچه بودیم امکان نداشت بخوریم زمین و این جمله رو نشنویم :خدا رحم کرد سرت جایی نخورد !.
2706