2737
2734
عنوان

مامانای بچه های ۴و۵ ساله

169 بازدید | 20 پست

سلام دوستان  

بچه هاتونو  برای بینایی سنجی بردید؟

من میخوام فردا پسرمو ببرم  امروز یکم تمرین  کردیم ولی جهتا رو درست نمیگه  

شما چه تمرینی با بچه هاتون کردین ؟

ممکنه  اصلا با چارت  انجام ندن وبا دستگاه باشه؟

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍

فروردین میشه 4 میبرمش بینایی سنجی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تو 4سالگی بردم کلا پیش دکتر با دستگا نگا کرد علامت پرسید ولی خوب بود .

امسال 5سالش نبردم 

من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ
2738
من بردم جهت لازم نیست بلد باشه با دستگاه انجام میدن عقب بچه می مونه با یه چیزی مثل دوربین عکاسی ...

مرسی عزیزم  بچه شما چند سالشه؟پسرمن ۴سال ونیمه است 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍

واسه این سن رو که با دستگاه نگاه میکنن

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
تاحالا نبردین؟ من پارسال بردم با دستگاه  بود

نه نبردمش 

بهداشت باید معرفی کنه که گفت چهار سالگی 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
امیدوارم  چون پسرم  همش بازیگوشی میکنه  😥😥

خیالت راحت عزیزم با دستگاهه چون تو این سن همه بچه ها بازیگوشن و خیلی از بچه ها بلد نیستن

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
2706