2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جهانشهر گوهردشت ...خود گوهردشت هم باز پایین و بالا داره

میخوام خونه بخرم شما کجا رو پیشنهاد میدی عظیمیه رو دیدم عالی بودن ولی گفتم یکی دوتا دیگه مناطق دیگه ببینم چون من تا الان کرج نبودم تازه از شهر دیگه میخوام بیام نمیشناسم میشه راهنمایی کنین

اره عزیزم ملکه دیگه با چقد پول میخوای بخری

حدود٩٠٠داريم يه واحد نوساز ١٣٠متري ديديم فروشنده اشناست متري شش و نيم ميگه

واحداي قبلي رو متري هفت تومن فروخته

اخه من ساكن كرج نيستم نميدونم تو شهر خودمون يه زمين بخرم يا اين آپارتمان تو كرج

؟

2740
چقدر میخوایید هزینه کنید؟

تا یک و سیصد چهارصد میتونم هزینه کنم ویلایی نیخواستم ولی عظیمیه با این پول نمیشد فقط واحدهای ۱۵۰ متری میشد ولی بینظیر بودن عالی و خوش نقشه ولی اگه مناطق دیکه ولی خوب بتونم ویلایی بخرم برم اونجا رو ببینم 

تا یک و سیصد چهارصد میتونم هزینه کنم ویلایی نیخواستم ولی عظیمیه با این پول نمیشد فقط واحدهای ۱۵۰ متر ...

اگه نوساز میخوایید توی عظیمه و جهانشهر با هزینتون هم متراژهای صد ،صد و بیست متری پیدا میشه ..نوساز الان عظیمه و جهانشهر بین دوازده تا شونزده هفده تومنه ... بستگی داره چه جور بافتی رو دوست داشته باشی ..جهانشهر پر از درختهه .. عین باغ میمونه مسلما هوای عالی داره عظیمه ساختمونیه ...واقعیتش جهانشهر به نظر من اصیل تره ...در مجموع اگر نوساز نخوابید متراژهای عالی میتونید بخرید ..هم جهانشهر هم عظیمیه بییدااااار عالین واسه زندگی

تا یک و سیصد چهارصد میتونم هزینه کنم ویلایی نیخواستم ولی عظیمیه با این پول نمیشد فقط واحدهای ۱۵۰ متر ...

ویلایی های خوب خیلی کم پیدا میشه همه الان زدن تو کار ساخت و ساز ...ویلایی های کلنگی الان ی جورایی هم قیمت توسازه اگر تو قسمتای خویش باشه چون خواهان زیاد داره

اگه نوساز میخوایید توی عظیمه و جهانشهر با هزینتون هم متراژهای صد ،صد و بیست متری پیدا میشه ..نوساز ا ...

پس یعنی نو ساز نباشه قیمت مناسبتر با متراژ بالاتر میتونم بخرم .من الان گفتی جهانشهر مثل باغ میمونه دوست دارم ببینم اونجا رو هم .ممنون دوست گلم از وقتی که برام گذاشتی 

2706