2737
2734

از دو تا بست بالا جداش كن ببر تو حموم با اسكاج و مايع ظرفشويي بشورش آويزون كن به جايي تا خشك بشه دوباره وصلش كن

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از دو تا بست بالا جداش كن ببر تو حموم با اسكاج و مايع ظرفشويي بشورش آويزون كن به جايي تا خشك بشه دوب ...

این بهترین کاره

فروشنده ش ب من گفت با ابر و پدر اروم بکش روش و اب بکش و بذار خشک شه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2738
از دو تا بست بالا جداش كن ببر تو حموم با اسكاج و مايع ظرفشويي بشورش آويزون كن به جايي تا خشك بشه دوب ...

جدا كردنش چطوريه؟ خودم ميتونم؟

خدايا بهترين هارو در زندگيم رقم بزن كه هيچ قدرتي بالاتر از تو نيست.
سلام تینا جون تو حموم که جا نمیشه 

سلام عزيزم براي اين گفتم چون كثيف كاري نداره وگرنه تو آشپزخونه يا اگه حيات داريد هم مي شه شست 

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
جدا كردنش چطوريه؟ خودم ميتونم؟

من كه هر سال بدبختي دارم سر همين شستنش

سقفمون جاي پيچش داغون شده 

شوهرم هر سال باز مي كنش

از زبرا متنفرم😡

سلام عزيزم براي اين گفتم چون كثيف كاري نداره وگرنه تو آشپزخونه يا اگه حيات داريد هم مي شه شست 

فروشنده هم همینو گفت تو حموم بشور ولی بزرگه دوتا هم هست جا نمیشه چون توالت فرنگی هم هست.آشپزخونه هم کثیف کاری داره حیاطم نداریم😁

شاید بهترین گزینه بالکنه

تا حالا خشکشویی ندادی؟

2706