2737
2739
عنوان

میخوام لوازم ارایشی بخرم چیا لازمه

5570 بازدید | 34 پست

کرم و رژ دارم مدادابرو روشن بخرم یاتیره

رژگونه دارم واسه چشام سایه سفید بخرم یا خزه 

کانسیلر و پرایمر تاحالا نخریدم میشه راهنماییم کنین و قیمت این دوتارو هم بگیم خیلی گرون نمیخام باشه

راستی خط چشم بلد نیستم شابلون خط چشم بخرم؟

هر جا تاپیک خرید عید و تکاپوی بهارو دیدن منم تگ کنین خیلی دوسدارم

عروسی؟

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی ب خودت داره بینم تا چ حد ارایش میکنی..من ک دوست دارم کانسیلر و این چیزا بخرم ولی بلد نیستم استفاده کنم ..بعدش ارایشامم معمولی ی کرم پودر دوسه میزنم..ابرو هامم مداد روشن ی رژلب وب چشمم مداد میکشم 

من هونحایی خراب کردم                                         که فکر کردم اگه                                          احساسمو صادقانه بگم بهتره...!!!

شابلون خط چشم چیه؟طبیعی در میاره

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

سایه سفید ها و براق ها خیلی خزن چند تا سایه ی قهوهای با تن گرم بگیر که مات باشن خیلی شیکه 

کانسیلر هم میبلین age rewind یا لورئال خوبه 

پرایمر اگر پوستتون گربه بگیرین اگر نه لازم نیست

درباره ی قیمت های جدید نمیدونم 

ولی پودر تثبیت کننده یا bakeing powder دوستم نرم میکنه برای فیکس کردن کانسیلر لازمه

2738
بستگی ب خودت داره بینم تا چ حد ارایش میکنی..من ک دوست دارم کانسیلر و این چیزا بخرم ولی بلد نیستم است ...

کرم پودر دوسه ؟ چطوریه؟

من ارایشم ی کرم پپودر سبک رژ و رژگونس 

ولی الان میخوام ی تنوع بدم خخ

ازاین خط چشم ماژیکی ها بگیر کشیدنشون راحته 

مدادابرویی بگیر که به پوستت بیاد من اصلا تیره بهم نمیاد قهوه ای خیلی روشن به پوستم میاد 

دیگه سایه چشم پالتی بگیر چندتا رنگ قشنگ باشه 

رژلب ،من بدون خط لب نمیتونم رژ داشته باشم اگه مثل من هستی حتما خط لب هماهنگ با رژت بگیر

قیچی ،موچین 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
بستگی ب خودت داره بینم تا چ حد ارایش میکنی..من ک دوست دارم کانسیلر و این چیزا بخرم ولی بلد نیستم است ...

کانسیلر یکی دو درجه از کرم پودر روشن تره زیر چشم خیلی کم میزنین با زیر ابرو و اگر جوشی چیزی دارین بعد با پودر فیکس میکنیم 

خط چشمتو مویی ریز بگیر چند بار بكشی بلد میشی راحته.پرایمر هم صورتو چرب میكنه قبل كرم پودر باید بزنی ...

صورتم صافو سفیده

نگرفتم تاحالا پس اونی ک دور چشم میزنن چیه؟

کانسیلر یکی دو درجه از کرم پودر روشن تره زیر چشم خیلی کم میزنین با زیر ابرو و اگر جوشی چیزی دارین بع ...

جوش اصلا نزدم تو کل عمرم لازمه کانسیلر بزنم؟

شابلون خط چشم چیه؟طبیعی در میاره

نه بابا اصلا خوب نیست من ی بارگرفتم هرکارمیکردم روپوست نمی نشست خیلی زشت میشد نتیجه کارکلا تبلیغ الکیه 

خودتون تمرین کنین بهتره 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 
2706