2733
2734

سلام مامانای گل صبحتون بخیر , من هشت هفته باردارم از ابتدای بارداریم سرماخوردم خوب نمیشم دیگه خسته شدم از بیحالی و سرماخوردگی , دکترم رفتم بیفایده بوده , از دیروز سرفه های خشک امونمو بریده دیشب تا صبح بیدار بودم 🤕🤕چیکار کنم چی بخورم خچب شم مشکلم الان سرفس فقط 😭

من بارداریم آسم بارداری گرفته بودم و سرفه های افتضاح میکردم. دکترم تا دید سرفه میکنم گفت همین حالا برو متخصص ریه این سرفه ها به جنین فشار وارد میکنه 

تا آخر بارداری از اسپری استفاده میکردم. شما هم برو متخصص ریه اسپری بزنی بهتره از این فشارا رو بچه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه اینایی که میگم واست ضرر نداره بخور نرم میشه گلوت تو یه لیوان ابجوش نصف قاشق نشاسته وعسل یه قاشق ویه قاشق سر پر تخم به وچهار تخم بخر حل کن تو اب بخور 

تا خدا با من است زمانه با من است .

من سر بارداری اولم خیلی سرفه داشتم انقدر که میگفتم الان بچه هم کنده میشه با این شدت سرفه میکردم

چاره بخور گذاشتن دائم تو خونه

و دونه به رو بزار دهنت همینجوری با اب دهنت ترکیب میشه و ژل تولید میشه دائم اونو قورت بده برای من خیلی خوب بود مثلا چهار تا دونه به میزاشتم دهنم تا شب بودگاهی شب تا صبحم بود 

هی میبینی اونا که کم شد حالت ژله ایشون چهار تا جدید بزار دهنت 

2738
2706