2737
2739
ریسکش و ز ده 1:102
رفتم دکترم که گفت مربوط به طناب عصبی میشه که احتمالا گفت مشکل داره
و دیروز منو فرستاد برای سونوی 3 بعدی که رفتم و دکترش که نمیشناختم ولی مطبش خیلی خلوت بود و خود دکترم گفت اگر مطب هایی که رفتی شلوغ بود برو پیش این رفتم و گفت مشکلی نداره و برای 20 روز دیگه تکرار بشه که مطمئن بشی
حالا میخواستم ببینم کسی بوده که این مشکل و داشته باشه و بعد سونو بگن چیزی نیست و اخر هم بچه سالم به دنیا اومده باشه
از هرچی ازمایش بارداری و سونو هست حالم بهم میخوره مردم از این همه استرس خدددددددددددددا
عزیزم درکت میکنم مال منم اینجوری بود البته 1 به 150 بود دکترم گفت برو تهران آمنیوسنتز بده
نمیدونی چه استرسی داشتم چه حالی شدم نزدیک 20 روز کارم فقط شد گریه
سونوی سه بعدی رو رفتم گفت مشکلی نداره
آخرش هم امنیوسنتز رو نرفتم و همه چی رو دادم دست خدا
خوشبختانه بچه م سالم ب دنیا اومد الان 6 ماهشه قربونش برم
گلم 1 به 102 یعنی اگه 102 تا زایمان داشته باشی یکیش مشکل داره یعنی 001/0 درصد
سونو رو که دادی دیگه بده دست خدا
نماز حاجت هم بخون جوابتو میگیری
حالم از هر چی دکتر بی ملاحظه ب هم میخوره
این آزمایشهارو معمولا برای کسایی مینویسن که ریسکشون بالاس
سلامت باشی عزیزم
خدا را هرگـــــــــز فراموش مکن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شمیم جان واقعا ازت ممنونم مطمئنا الان درک میکنی که چه قدر لازم به این داشتم که یکی بیاد و بگه که با سونوی سه بعدی مشکلی نداشته و الان بچه اش هم سالمه
من بچه هامو شیر به شیر بادراش دم و الان یک پسر 14 ماه دارم باورت نمیشه انقدر ادم حساسی هستم سر پسرم هم بهم یک سونو گرافی فقط گفته بود احتمال هیدروسفالی هست تا وقتی به دنیا اومد یعنی تا 9 ماهگی من استرس این هیدروسفالی رو داشتم با اینکه همه دکتر ها و سونو گرافی ها این مطلب و رد کرده بودن و گفته بودن اون سونو اشتباه شده ولی نمیتونستم از استرسم کم کن
سر این بچه ام هم به شوهرم گفتم نرم برای غربالگری ولی اون اصرار کرد و اخر هم به اینجا رسید که احتمال این مشکل هست دیگه دارم دیونه میشم انشالله برای منم مثل شما مشکلی نداشته باشه
من ارتباطم با خدا خیلی کم کرده بودم و امیدوارم منو ببخشه تصمیم دارم بیشتر از این به خدای خوبم توجه کنم تا زودتر نتیجه بگیرم
من دختر دایی خودمو بهش گفهت بودم سندرم داون با درصد 100 در صد یعنی سونوی سه بعدی هم گفته بود بچه مشکل داره ولی داییم قبول نکرد سقط کنن و خلاصه نگه داشتتن البته بگم زندایی من تو 43 سالگی اینو باردار شده بود و درصد خیلی بالایی هم جواب ازمایش درست بود ولی باز هم سقط نکردن الان هم دختر داییم 5 سالشه و هم خیلی نازه و خوشگل هم سالم سالمه
خودم همه این چیز ها رو میدونم ولی یک درصد هم بدم خدای نکرده این مشکل باشه دیونه میشم استرسش کشنده است
2738
منم یک به صد بود رفتم سونوی سه بعدی خداروشکر خوب بود بعد از یک هفته آزمایش رو تکرار دادم شد یک به دو هزار
دکترم گفت معمولا در هفته های بالا تر درست میشه که شد
الان پسرم 5ماهشه و سالم خدارو شکر
اگه سه بعدی خوب بوده دیگه نگران نباش
خدایا هیچ وقت فراموشت نمیکنم......
سلام.اگه تهرانی بروسونوی دکتر شاکری.کارش خیلی خوبه.جواب آزمایش منهم مشکل داشت و گفتن بیا برای آمینو سنتز.
رفتم پیش دکتر شاکری و ایشون به من اطمینان دادن که دخترم سالمه.دکترم جواب سونوی دکتر شاکری رو که دید گفت خیالت راحت.آمینوسنتز هم نمی خواد.الان دخترم 14 ماهشه ناز و خوشگل و سالم.
سونوی دکتر شاکری :میدان آرژانتین.خ احمد قصیر.کوچه 8.جنب بیمارستان پاستورنو
خدایا از تو می خواهم که خورشید همین روزها از کوچه ی اختر طلوع کند..
بچه ها از همه اتون ممنونم ببخشید نتونستم بیام تشکر کنم ولی مطالبتون رو از طریق موبایل خونم
از گنجشک جان و مامی جان و ازاده جان هم تشکر میکنمبه خاطر وقتی که گذاشتن
من نمیدونم چرا اصلا این ازمایش رو دادم اشتباه کردم
سلام معصومه عزیزم ، می‌خوام باهات دعوا کنم ، تو ک آنقدر بدتر از من استرسی هستی‌ برا چی‌ باردار شودی ، نه واقعا چرا ؟؟؟؟ کم برای اون پسرت الکی‌ حرص خوردی ، یه چی‌ بگم انقدر استرس داری و موج منفی میدی این توری می‌شه ، امیدت به خدا باش ، من میدونم اسپینابیفیدیا هم ب سونو سه بعدی کاملا مشخص میشه ، در ضمن این آزمایش رو تو هفته ۱۷ انجام میدان و یه آزمایش خون هست ، تو کدوم رو انجام دادی ؟؟؟ منو از خودت بی‌ خبر نذار ،
سلام پر دیس جون حق داری هر چه قدر دعوا کنی ولی چه کار کنم ازمایش غربالگریم این ریسک و زده بود
دکتر گفت برم سه بعدی که گفت چیزی نشون نمیده و بچه سالمه
الان دیگه بیخیال این موضوع شدم و سپردم به خدا دیگه انقدر سر محمد حسین الکی حرص خوردم که گذاشتم هر چی خدا خودش دوست داره همون بشه
ازمایشم رو تو هفته 18 انجام دادم البته به اسم غربالگری بود که تو غربالگری ریسک این بیماری برای من 1 به 102 بود
همونطور که گفتم دکترم گفت اول سونو بعد امینیو و اگر خدا ی نکرده چیزی بود سقط
که خداروشکر فعلا کار به اونجا نکشید
واقعا ازت ممنونم تو بهترین دوستم هستی و در حقیقت میشه گفت حرفات همیشه برام ارامبخش بوده
هانا گلم ببوس عزیزم
معصومه جون ، نگران نباش ، ببین این تنها بیماری هست ک با سونو کاملا مشخص میشه اینو دکتر من همیشه میگفت چون نخاع درون یه کیسه هست و بیرون میزانه و کاملا با سونو معلوم هست بی‌خودی حرص نخور ، منهم بد تر از خودت هستم ، هان ک واکسن سل رو ک زده برا بدو تولد ، ریکشن داده و سه تا غده زیر بغلش زده تا الن هم دو بار آزمایش خون ، سونو ، عکس رنگی‌ انجام دادم خدا شکر نرمال بود ولی‌ کلا رو مخ من هستم می‌خوام تابستون ک اومدم تخلیه کنم ‌همش به چیز‌های منفی‌ فکر می‌کنم مثل تو ک سونو داده بودی ولی‌ باز نگران بودی ، شوهرم نمی‌ذاره اینجا تخلیه کنم میگه خودش جم میشه ولی‌ من می‌خوام تابستون ک اومدم خیال خودم رو راحت کنم اصلا به زیر بغلش حساس شدم ، و از صبح تا شب فکرم مشغول هست ، من خیلی‌ برات دعا می‌کنم ایشالا پسرت سالم هست ،
الهی فدات بشم همیشه همین طوره هرچی سنگ برای پای لنگه
منم شوهرم خیلی به رفتار هام حساس شده و نمیگذاره اونطور که دلم میخواد درباره هر بیماری بچه ها نظر بدم البته به این خاطر میگه که نظرش اینه من خیلی حساس هستم نمیدونم شاید حق داره
پردیس جان نمیدونم چه طوری بگم ولی واقعا با حرفات اروم میشم
انشالله زودی هانا جون خوب بشه و نیازی به عمل نشه و خودش زودی تخلیه بشه
زیاد هم به حرف مرد ها توجه نکن به قول پسر بزرگم وقتی میبنه من از حرفای باباش ناراحتم میگه مامان توجه نکن اون پدر و هیچ وقت نمیتونه حس تورو داشته باشه اخه تو مادری هههههههههه
منم زیاد به این موضوع توجه نمیکنم دیگه بس که محمد حسین ذهن منو پر کرده
2706