2733
2739
عنوان

می‌خوام از یک پزشک خوب براتون بنویسم

| مشاهده متن کامل بحث + 5882 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با دکتر زنان من تو حاملگی خیلی فرق نداشت. بنده خدا اخمو بود همیشه و زورش میومد حتی جواب بده که ازمای ...

دکتر زنان من هم همینطور فقط بلد بود ویزیت زیاد بگیره و هر سری بالاجبار سونو بکنه و ۹۵تومن دوسال پیش ویزیت میگرفت و چون پول ویزیتش بالابود نامه که برا بیمه میداد تو دو جلسه منشی تاریخ میزد.دستگاه کارتخوان نداشت برای اینکه مالیات نده و بدتر از همه اینکه دستیاراش ویزیتت میکردن و اخر سر میومد سونو میکرد و میرفت و اصلا حتی ۱دقیقه به حرفات گوش نمیکرد تا مشکلات دیگتو مطرح کنی جوری که هر سری با کلی سوال بی جواب بر میگشتم.و بدتر اینکه مشکل ساده ی منو نتونست تشخیص بده و دکتر داخلی مشکل منو برطرف کرد.اون خانوم دکتر شهناز امینی بود.

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
دکتر زنان من هم همینطور فقط بلد بود ویزیت زیاد بگیره و هر سری بالاجبار سونو بکنه و ۹۵تومن دوسال پیش ...

ای بابا. امیدوارم خدا جاهای دیگه پیش پاتون بنده‌های خوب‌اش رو قرار بده

2740
بذار عزیزم  من دانشجو پزشکی هستم امیدوارم در آینده منم بتونم مثل این پزشکی که شما ازشون نوشتید ...

آقا دیگهههههه

من خیلی بهت حسودی میکنم😭😭😭😭

دیگه خیلی صداقت به خرج دادم😏

منم دکتر ارامی داشتم تک به تک معاینه میکرد و کاملا به حرفها گوش میداد هرچقدر هم طول میکشید مذهبی هم بود منشی خوبی هم داشت 

ان شاءالله هرجا هستن خوب باشن دکتر الهه رجایی تهران بودن 

فصل آفتاب ملایم