2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم😐

میشینم بالا سرش ۹۰ ک شد و چراغش سبز شد میکشمش☹😑☹

تو حسرت ۱۰۰ گذاشتمش

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2731
همین دیگه میلاد کیه  من نمیشناسم چرا اسمش سبوه اما تو مخاطبینم اسمش نیس

خب از اول توضیح میدادی منظورت چیه...

چون قبلاً شمارش تو گوشیت ب اسم میلاد وارد شده بود و پاکش کرده بودی. تازه اومد تلگرام.

به همون اسمی که سیو کردن نشون میده دیگه شماره که نمیفته عزیزم

جدی  گفتم شاید کسی هک کرده اخه مزاحم زیاد دارم 

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
2738
حتی اون موقع که تازه خریده بودی😂😂😂

اون موقع هم شوهرم گفت این حرفا چرته بکشش هروقت خواستی هیچیش نمیشه😑

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

فقط از نسخه ی اصلی تل.گرام استفاده کن این نسخه های فرعی هم مشکل دارن هم کاربر رصد میشه.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
خب از اول توضیح میدادی منظورت چیه... چون قبلاً شمارش تو گوشیت ب اسم میلاد وارد شده بود و پاکش کرده ...

وا ن من اصاا اینو نمیشناسم 

خدااااا جونم منم بندتم انگار ک منو فراموش کردی بچه ها برا مشکلم میشه ی صلوات بفرستی   
فقط از نسخه ی اصلی تل.گرام استفاده کن این نسخه های فرعی هم مشکل دارن هم کاربر رصد میشه.

اخه اون ک فیلتره

وا ن من اصاا اینو نمیشناسم 

شاید خط کسیو تو گوشیت گذاشته بودی  مخاطبای اون وارد گوشیت شدن. یا شایدم شماره کسیو اشتباهی سیو کردی. بالاخره در هرصورت شماره این آقا میلاد از  ی  طریقی تو گوشیت وارد شده‌ عزیزم.

2706