2733
2739
عنوان

پسرمو زدم

520 بازدید | 30 پست

سلام پسرم 3 سالشه جدیدا تو شلوارش جبش میکنه و به من نمگیه تمام راهارو امتحان کردم با اخلاق خوب و صبر و تشویق و جایزه بیفایده بود صبح بهش گفتم اگه جیش کنی شلوارت میزنمت ولی گوش نداد و دیدم جیش کرده و به منم نمیگه فرشم نجس شد عصبی شدم محکم سیلی زدم الان خوابه افسردگی گرفتم از پسش برنمیام  راه خلی بدین تا دوباره جیششو بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسرمنم نزدیک سه سالشه.تا حالا نگفته جیش دارم خودم مرتب میبرمش دستشویی یاازش میپزسم جیش داری ببرمت اگه داشته باشه میبینم شلوارشو در میاره.پسرت هنوز کوچولویه.اونقدر سرگرم بازی میشه یادش میره حرفات.پس خودت مقصری که تنبلی میکنی برا بردن بچت به دستشویی.

2738
براي كاري تنبيهش كردي كه غيره اراديه، ضربه ي روحي اين حالشونو بدتر ميكنه چرا زديش

چرا غیرارادی باور کن دیدم به زور خودشو نگه داشته اما نره دشویی تاوالان از گل کمتر باش نگفتم ولی باور کنین سخته ببینی جیش قشنگ ریخته رو فرشت 

زدنت فاجعه بوده صدتافرش زربافت ابریشم بافت فدای ی تار موی بچه ت .نجس شد ک شد .امیدوارم با بغض نخوابیده باشه .خونه ما ازادی مطلقه .کلی وسایل خونموخراب کرده پسرم شکونده نجس کرده هیچییی نگفتم بهش خودش همیشه اعتراف میکنه 

خواهش میکنم مامان عزیز دیگه برانجسی پاکی نزنش

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️

عزیزم پسر من. دقیقا تا سه ماه بعد از پوشک گرفتنش کامل ریست شد. یعنی صفر صفر. سه ماه درگیر بودم. دعوا اصلا راهش نیست فقط مدتش رو بیشتر میکنه. تایم بگیر دوساعت یه بار ببرش و بگو حواست به جیشت باشه. درست میشه بعد دو سه ماه. من پدرم درومد ناانید شدم اما کاملا درست شد. گیر نده اذیتشم نکن خودت ساعت بگیر ببرش

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!
پسرمنم نزدیک سه سالشه.تا حالا نگفته جیش دارم خودم مرتب میبرمش دستشویی یاازش میپزسم جیش داری ببرمت اگ ...

باور کن نه رفتم.پیشش گفتم بیا بریم حیش کلی داد زده که ندارم میبینی بعضی وقتا خودشو نگه میداره میگم بیا بریم جیش نمیاد میگه ندارم

چرا غیرارادی باور کن دیدم به زور خودشو نگه داشته اما نره دشویی تاوالان از گل کمتر باش نگفتم ولی باور ...

خواهره من همين مشكلو داشت عفونت كليه كه ارثيه باعث ميشه بچه تكرر ادرار بگيره و هي سعي كنه دسشوييشو نگه داره خانوم، اينجور وقتا سرتو هر كار ميكني اونو تنبيه نكن ضربه ي روحي براي شب ادراري خيلي مضره

👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻
2706