2733
2734
عنوان

Shayanام اینستا بازا بیاید لطفا+عکس

1273 بازدید | 113 پست

سلام گل گلیا  

دوست جونا من این رامپر و واسه نیکان خواستم بخرم که متاسفانه گفت سایز نیکان تموم شده یه پیج دیگه میشناختم اونجاام گفت سایز کوچیکش مونده فقط   

من واقعا عاشقش شدم همش نیکان و توش تصور میکنم   

حالا یه خواهشی ازتون دارم   

کسی تو پیجی یا تو کانالی جایی این رامپر و ندیده اگه دیده خواهشا بهم بگه 

اینم عکسش  

ببینید تازه عکسم پست اول گذاشتم  

پست-اول-خار-نداشت#  

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار الان برا میزارم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2731

این تا چند ساله؟

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2738

پیج keads wear shope فک کنم داره ازش دیدم مدلشو اونجا...پیجش مال مشهده..من چندبار خرید کردم مجازی راضی بودم خدایی.

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
2706