2733
2739
عنوان

آیا دعوا و جر و بحث و قهر باعث جدایی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=82460569]بعضی وقتام اینجا تاپیکارو میخونم میبینم همه تک و توک مثل همن مردا[/من

من الان دوتا بچه دارم نميدوني اين مرد عصبي چقدر بچه هامو اذيت ميكنه

ما از نظر مالي و شرايط زندگي و سفر اينا نسبتا خوبيم ولي اخلاقش گندش كه سر هرچيزي به بچه ها گير ميده بچه ها رو دعوا ميكنه زندگي رو واسم زهرمار كرده

خانوادش ب خصوص مادرش روش خیلی تسلط دارن  اصلا براش مهم نیست مادرش خانوادش ب شخصیت من توهین میک ...

همه مردها به همین میزان این عن بازیارو ارن. ولی خواهشا اگه یه زندگی تو عقد اشتباه عروسی نکنید. ولی بازم ببین دوستش داری یا نه.

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2731
ن نداریم رابطه کامل بعضی وقتام میگم نکنه چون رابطه نداریم انقد ازم سرد شده چون خیلی ازم درخواست کرد ...

احسنت کار خوبی کردی. به جدایی تهدیدش کن. بگو برای من قحط نیس ولی تو با گنده دماغیت میمونی رو دست مامانت

من عقدم وقتی میبینم اول راهم انقد خستم ب خودم میگم تا کی تحمل کنم  ن جرات جدایی دارم  ن ...

عزیزم چی شد نامزدت تماس نگرفت؟

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
من پزشکی قانونی رفتم دیه بریده ولی شکایت نکردم

یه بار باید شکایت کنی معلومه شوهرت میترسه چون اون بارم انقدر میگی ترسیده ولی میدونه تو سفت پاش واینمیسی دستتو خونده. ادبش کن. 

خانوادش ب خصوص مادرش روش خیلی تسلط دارن  اصلا براش مهم نیست مادرش خانوادش ب شخصیت من توهین میک ...

من جاي توبودم اصلا درنگ نميكردم بدون شك جدا ميشدم

ببين من خانواده شوهرم واقعا خوبن شرايط زندگيمم بد نيست 

ولي عصبي بودناش منو از زندگي سير كرده 

اگر بچه نداشتم جدا ميشدم صد در صد

2738
یه بار باید شکایت کنی معلومه شوهرت میترسه چون اون بارم انقدر میگی ترسیده ولی میدونه تو سفت پاش واینم ...

میگی جوری میزنمت که پزشکی قانونی نشون نده. عوضی به سرم مشت میکوبه

[QUOTE=82460569]بعضی وقتام اینجا تاپیکارو میخونم میبینم همه تک و توک مثل همن مردا[/من من الان دوتا ...

پدر همسر منم خیلی رفتارای بدی داره 

مثلا سر هر چیزی ک باب میلش پیش نره قهر میکنه 

مثلا میخوایم یه بیرون ساده بریم کلی تیکه بارمون میکنه و میگه هیچ جا خونه خود ادم نمیشه 

مریض باشی حتما باید سرطان باشه تا ببرنت دکتر 

پدرش زن رو در حد کلفت میدونه ک باید تو خونه بشوره بسابه 

و ناخودآگاه همه اینا رو ب شوهرم منتقل کرده 

من جاي توبودم اصلا درنگ نميكردم بدون شك جدا ميشدم ببين من خانواده شوهرم واقعا خوبن شرايط زندگيمم بد ...

یعنی مرد عصبی بشه جوش بیاره و بد دهنی کنه هم غیر قابل تحمله؟

پدر همسر منم خیلی رفتارای بدی داره  مثلا سر هر چیزی ک باب میلش پیش نره قهر میکنه  مثلا م ...

واي دختر پس تو چرا موندي به پاش هنوز

اين كه همه بديهارو يكجاداره

واقعا واسه چي جدا نميشي؟؟ 

2706