2737
2739

کسی که تقریبا بعد از گذشت حدود 7 ماه از زندگی مشترک یهو اخلاقش عوض بشه 

در حدی که چندین مرتبه دست روی خانمش بلند کنه 

تو خونه حبس کنه کلید رو ببره

از رفت و آمد با خانواده اش منعش کنه یا فقط در صورت حضور خودش 

و کلی رفتارهای دیگه مثلا فحاشی کنه و.... 

این رفتارها حدود 3 الی 4 سال طول بکشه 

و علت جدا نشون و طلاق نگرفتن خانم بچه اش باشه 

چون شوهرش بچه رو بهش نمیده 

ولی بعد این چند سال بحرانی شوهرش پشیمون بشه و معذرت خواهی و قول بده جبران کنه و واقعا هم دیگه رفتارهای گذشته رو تکرار نکنه تا الان که حدود 8 سال از زندگی مشترکشون میگذره 

بنظرتون دل این خانم میتونه به مرور زمان از کارهای این آقا صاف بشه؟؟ 

میتونه ببخشه تا زندگیش راحت تر باشه؟؟ 

هر وقت شوهرش رو میبینه یاد رفتارهاش میفته و ازش تنفر داره 

فقط بخاطر بچه اش زندگی میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرتون دل این خانم میتونه به مرور زمان از کارهای این آقا صاف بشه؟؟  میتونه ببخشه تا زندگیش را ...

اره بخاطر بچه از همه چی باید گذشت

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

عزیزم ببخشش انشاا... زندگی رو خوشش و بهت نشون میده

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2738
بنظرتون دل این خانم میتونه به مرور زمان از کارهای این آقا صاف بشه؟؟  میتونه ببخشه تا زندگیش را ...

اگه بخاطر بچش مونده باید درست زندگی کنه مادری پر از نفرت و خشم که فک میکنه بچه فقط غذا میخاد بره بهتره 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

به نظرم همه چیز یه زندگی دست مرده 

مرد اگه به زن توجه و محبت کنه براش احترام قائل باشه ازش حمایت کنه و واقعا دوسش داشته باشه، زن حتی اگه بهش بزرگترین ظلم ها هم که بهش شده باشه بازم نرم میشه و دلش گرم میشه و میتونه ببخشه 

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.