2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واقعا ملکه زیبایی بود؟؟؟معیارها چیه واقعا؟؟این همه دختر طبیعی و زیبا داریم😒

اره زیبا بود ولی زیباتر تو ایران خیلی هست  

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
2728

خواهرتون نازه ماشالا ولی اصلا شباهت ندارن،یعنی جوری نیست ببینی بگی شبیه فلانیه،تو این عکس زاویه عکس جوریه تو یه نگاه اینجوری برداشت میشه

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2740
خب هرکسی معیارزیباییش فرق میکنه مثلا خیلیا ازچشمای درشتورنگی و بورخوششون میاد من متنفرم بنظرم دهاتیه

اره منم خوشم نمیاد از چشمای درشت ولی از این خانم زیباتر هم هست هر چند سونیا هم زیباست😍

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
خب هرکسی معیارزیباییش فرق میکنه مثلا خیلیا ازچشمای درشتورنگی و بورخوششون میاد من متنفرم بنظرم دهاتیه

کی گفته دهاتیه یعنی کل اروپاییای چشم رنگی و روسا و... دهاتین ? بعدم به نظرم دهاتی بودن به رفتارو سلایق و تیپ و ... هست نه چشم رنگی به ما چشم رنگیا بر میخوره 

خانوما گفتم دهاتی به کسی برنخوره ها منظور روستا و اینا نیست منظور یه اصطلاح به معنی خزه که البته اول استارتر به کار برد

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر
😅😅پس دیگه امشب صدا نزن

😑😑😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
کی گفته دهاتیه یعنی کل اروپاییای چشم رنگی و روسا و... دهاتین ? بعدم به نظرم دهاتی بودن به رفتارو سلا ...

اصلا شما چ چشم رنگی چ مشکی خوشگلی...نه منظورم این بود ک توسلیقه ی من نیست خب هرکسی سلیقه ای داره تازه خیلیاااااااااا خیلیاااااا عاشق چشم سبزوابیوموهای بورن.مثل داداش من.البته بگم.تایلوسوییفت جزبوراییه ک دوس دارم استثناهم داریم...

2706