2733
2739
عنوان

دوستم به شوهرش خیانت میکنه😑😑کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 34 پست

خانوما هیچکس ذاتا بد نیست. شیطون آروم آروم نفوذ میکنه تو آدما. باید بهم کمک کنیم.

بیشتر از هر کسی خودتو دوست داشته باش. به خودت احترام بذار. برای خودت وقت بذار. به خودت برس. به سلامتیت اهمیت بده. نذار آدمای منفی تو رو بهم بریزن. خودتو قوی کن و در عین حال صفات انسانی نیکو رو در خودت پرورش بده. اینطوری هم موفقی و هم بقیه دوستت خواهند داشت. تو فقط یکبار به دنیا میای پس از هر روزت لذت ببر. زندگی برای هیچکس بدون سختی نیست. 🌷😀😉

فقط میتونم بگم خدایا یه لحظه هم ولمون نکن. منم چن روز پیش با شوهرم دعوام شد پریودم بودم حال روحیم داغون بود همش میخاستم برم با یکی دردودل کنم. 

این حس ممکنه برای هممون پیش بیاد پس بهتره قضاوت نکنیم فقط از خدا بخوایم حواسش بهمون باشه

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی ک ب شوهرش خیانت میکنه مطمن باش اون شوهرش نمیشینه تو‌خونه میگن از دیوارهرکی بری بالا از دیوارت میرن بالا من چن سال پیش تو‌کربلا با یک خانمی دوس شدم خیلی از نظر حجاب کامل بود نمازش سروقت باهم دوس شدیم اون باشوهرش اونده بود کربلا بعد شمارمو بهش دادم دعوتش کردم خونه فقطی اومد از دهنش دراومد ک با کسی دیگ دوسته اصلا باورم نمیشد گفتم شوهرت ک خوبه چرا گف شوهرم خیلی سختگیره به خودش نمیرسه با اینکه بهترین خرج واسش میکنه بهترین مسافرت میبرش بعد چن روزی گذشت دیدم شوهر همون خانم بهم پیام داد ک من تو کربلا ازتون خوشم اومده شرمنده نتونستم کمک کنم واسه ساک تون اینا گفتم مرسی دیدم داره طفره میره بلاکش کردم میخاستم ب شوهرش بگم جلو زنش بکیره گفتم بیخیال دیکه با دختره رفت امد نکردم چون به هوایی خونه من میرف پیش پسره...ادم باید خودش خوب باشه شما هرچی با دوست حرف بزنی فایده نداره

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2731
بهش کمک کن. باهاش حرف بزن. نذار بره تو منجلاب. این خانومایی که میگن ولش کن رو نمیفهمم. مگه دوستت نیس ...

یه اخلاقای خاصی داره.نمیشه نصیحتش کرد سریع جبهه میگیره .قبلا غیر مستقیم گفتم بهش.اما وقتی پنهون میکنه چی.کاش این مسئله یه راه حل داشت.چون از من کوچیک تره شرایط سنیشو درک میکنم دوست دارم بهش کمک کنم