2733
2739
گوشت خر؟ الان خارجیا هرچی بگی میخورن از جنین گرفته تا سوسک بعد گیر دادی به گوشت خر تازه از کشور ما ...

بالاغیرتت قسمت دوم حرفاتم شوخیه دیگه؟!گوشت خام آخه ؟بدتر از اون مرغ خام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
چطوری گوشت خام میجوی  من نیمه پخته رو هم نمیتونم بجوم

آخ آخ نخوردی نمیدونی چه لذتی داره که 😋😋😋😋

باید امتحان کرد 

من کلن نیم پزم دوست دارم😊 

سلیقه با سلیقه فرق میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بالاغیرتت قسمت دوم حرفاتم شوخیه دیگه؟!گوشت خام آخه   ؟بدتر از اون مرغ خام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه بخدا چه شوخی باور کن میخورم اصلن بدم نمیاد 

ولی نه اینکه هر روز حتما باید توی پیاز و ابلیمو بمونه مزه دار بشه وقتای که شوهرم میخاد سیخ بزنه کباب کن من راحت میتونم بخورم لذت بخشه نمیذاره که

اما من زرنگم یکم حرارت میدم زود خام خام که هنوز خون داره میخورم😂😂😂😂 

نه بخدا چه شوخی باور کن میخورم اصلن بدم نمیاد  ولی نه اینکه هر روز حتما باید توی پیاز و ابلیمو ...

البته قبلش تا بخاد بیاد سیخ کن من ی چند تیکه میندازم تو دهنم تا نفهمه😂😂😂😂😂

2728
البته قبلش تا بخاد بیاد سیخ کن من ی چند تیکه میندازم تو دهنم تا نفهمه😂😂😂😂😂

ممکنه خدای نکرده انگل بگیری،نکن دختر نکن  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
     ممکنه خدای نکرده انگل بگیری،نکن دختر نکن    

میدونم عزیزم اینم همسرم میگه

منم خیلی کمش کردم الان چند سالی میشه که فقط شاید دو تیکه اندازه بند انگشت خوردم😣

ولی خب لذت داره لامصب خداروشکر که تا بحال چیزیم نشده

اما بیشتر سعی میکنم نیم پز کباب کنم دیگه چی کنیم اینطوریم راضیم

میدونم عزیزم اینم همسرم میگه منم خیلی کمش کردم الان چند سالی میشه که فقط شاید دو تیکه اندازه بند ان ...

موفق باشی  

2740
فکر کنم من خوناشامی چیزی هستم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یه تحقیقی بکن