2733
2734
عنوان

درد وحشتناک مقعد پس از سزارین

7518 بازدید | 13 پست

سلام خانومای گل لطفا کمکم کنید .بیس روز از سزارینم میگذره زمان دفع شدیدا درد دارم. حتی وقتی تقریبا اسهال دارم‌.سوزش و درد وحشتناک.چیکار کنم.

طبیعیه باید باهاش بسازی تا بگذره، برو دکتر بهت پماد میده که زودتر خوب بشی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دچار هموروئید شدی پماد رکتول  یا آنتی هموروئید باید بگیری بزنی

ملین زیاد بخور

روغن زیتون

انجیر

پرتقال 

کیوی

آب زیاد بخور

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

نذار یبوست شی

من بیچاره شدم

الان پنج ساله میگذره هنوز درگیرم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

من طبیعی زایمان کردم فکرکردم به خاطربخیه هامه،ازدرد اشک میریختماااااا،بعدش رفتم دکتر چون دیگه بدترشده بود ،دکترگفت شقاق مقعد داری،به خاطریبوسته ،یه شربت بهم داد برای اینکه یبوست نگیرم ،دوتاپماد داد ،عالی بودن ،یکی ازپمادا اسمش ونوگل بود ،پماد اصلی درمان شقاق،

2738

عزیزم شما دچار شقاق مقعد شدید و تا دوماه وقت دارید درمان کنید وگرنه مزمن شده وتا آخر عمر باهاتون می مونه پسر من پارسال دچار این بیماری شد فقط به خاطر یبوست بارها دکتر بردمش فایده نداشت تا اینکه یش یک متخصص لیزر بردم سه تا پماد داد که یکیش دست ساز بود اما یکیش کرم ترمیم کننده هیدرودرم بود که هر شب با گوش پاک کن براش استفاده کردم معجزه کرد پمادهای دیگه فایده ای نداره فقط در طول درمان اصلا یبوست نگیرید.