2737
2739
عنوان

چه مانتوهای ناجوری مد شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چین چین دامن و آسیتین داره😂😂 ولی خدایی خز نیست😁😁😁😂😂😂🤣

من عاشقش شدم 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2731

منم میخام بدوزم .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
2740
منم 😍 لاکچری و با کلاس 

اره میخوامش فقط زیاد بلنده من بچه کوچیک دارم دولا راست ادم بشه نمونه زیر پاش

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
اره والا..... به قول شوهرم حیف ادم نیست اینجوری بپوشه.. چون بغضیها واقعا زیبایی ندارن و با ائن چین چ ...

عزیزم کلاس خیاطی میری؟

منم دوست دارم برم

چه متدی میری؟ سخت نیست؟ چندوقته میری؟

مامانِ نامی🙍‍♂️
خییییییییلی نازهههههههههه اسی اینو بدوزی میفروشیش؟ 

هنوز مانتو دوز یاد نگرفتیم... فعلا مانتوهای ساده تر میدوزیم

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706