2733
2739
عنوان

چه مانتوهای ناجوری مد شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 59 پست
عزیزم کلاس خیاطی میری؟ منم دوست دارم برم چه متدی میری؟ سخت نیست؟ چندوقته میری؟

من متد متریک میرم.. عالیه اگه علاقه داری حتما برو... منتاخالا پشت چرخ ننشسته بودم ولی خوبه کارم.. واسم سختیش فقط اینه که یه روزدرمیون باید برم خونه مادرم بچمو ک دوسالشم نشد نگهداره من برم خیاطی... کلاسم ب خونه ما نزدیکتره به خونه مادرمیکم دورتره.. بااینحال میرم

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منکه مدل مانتومو انتخاب مردم دادم بدوزن تو تاپیکام هست

چقدر پول پارچه دادی؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من متد متریک میرم.. عالیه اگه علاقه داری حتما برو... منتاخالا پشت چرخ ننشسته بودم ولی خوبه کارم.. وا ...

افرین عزیزم 

منم خیلی علاقه دارم

دلم میخواد کلی پارچه جینگول بخرم و بدوزم😄

تو چه مدت ادم میتونه دیگه راحت لباس و اینا بدوزه؟

مامانِ نامی🙍‍♂️
2740
ببین پارچه رو نخریدم خود خیاط پارچه رو و مدلاشو داره من فقط انتخاب کردم

اهان خب قیمتش چقدر شد؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
افرین عزیزم  منم خیلی علاقه دارم دلم میخواد کلی پارچه جینگول بخرم و بدوزم😄 تو چه مدت ادم می ...

طی دوماه...یه ماه اول پایین تنه یادمیده بعد یه ماه بالا تنه... من یه ماه و نیمه اومدم

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706