2733
2739
عنوان

آزمایش اسپرم در خانه

| مشاهده متن کامل بحث + 26060 بازدید | 36 پست
آخه انتظار این توضیحت رو نداشتیم. ان شاءالله که باردار شی خدا بزرگ تر از این حرفاس بخواد معجزه م ...

قوربون خدا بشم ولی خیلی سخته اینکه هیچ دکتری بهت حتی یه ذره امید نده بگه امکان بچه دار شدنتون 0 هس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قوربون خدا بشم ولی خیلی سخته اینکه هیچ دکتری بهت حتی یه ذره امید نده بگه امکان بچه دار شدنتون 0 هس

اگه فکر میکردن صفره که عمل نمیکردن لابد امیدی هست توکل به خدا

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2728

یه نفر بود تازه ازدواج کرده بودن دکتر به شوهرش گفته بود تو بچه دار نمیشی واریکوسلتم عمل کنی باز نمیشی بعد پسره به دختره گفته بود طلاق بگیر برو نمون من بچه دار نمیشم حقته بدونی اینو دختره مونده بود دیگه هم با اینکه اول زندگی بچه نمیخواستن دیگه میگن ماکه بچه دار نمیشیم بیخیال جلوگیری اینا شده بودن بعد دختره یه مدت میگذره پریود نمیشه میره دکتر مینویسن سونو میره میگن بچه ات فلان وقتشه میگه چه بچه ای نتیجه اش شده بود پسر ۲سالشون که همه میپرسیدن شما همون اول بچه دار شدید بچه میخواستید؟

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2738
یه نفر بود تازه ازدواج کرده بودن دکتر به شوهرش گفته بود تو بچه دار نمیشی واریکوسلتم عمل کنی باز نمیش ...

چ جالب خدا کنه به سر منم بیاد من شوهرم خیلی دوس دارم  نمیخام زندگیم خراب شه

سلام بچه ها خوبین من تازه وارد سایت شدم خواهش میکنم کمکم کنین من بیست سالمه یک ساله اقدام کردیم ولی نتیجه نگرفتم سه ماه پیش رفتم دکتر گفت کیست تخمدان دارم کیستم تموم شد قرص کلومیفن سوم تا هفتم قاعدگیم خوردم و چهاردهم پریودیمم دوتا آمپول که اسمشون نمیدونم همراه زدم یک شب درمیان نزدیکی داشتیم امیدواربودم ایندفعه حامله شم ولی متاسفانه امروز که تاریخ پریودیم بود پریود شدم خیلی ناامید شدم خواهش میکنم کمکم کنین😔😔

2706