2737
2739
عنوان

شوک شدم از قیمت های دیجی کالا+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 875 بازدید | 37 پست

جاروبرقی فیلیپس رو تو دیجی کالا یه قیمت زده بود 

ک تفاوت قیمتش با  بازار لوازم خونگی  حدود سیصد تومن میشد !!

جالبه ک تصادفا  یک هفته بعدش  دوباره قیمت همون جاروبرقی  تو سایت حدود صد تومن  بالا رفته بود !!

این تجربه من

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ما یه عادت بد پیدا کردیم دوست داریم از جای بزرگ خرید کنیم. چیزی به ما نمی رسه اینطوری ولی کارم ...

این حرف تون  تو ذهنم  می مونه  ک رعایتش کنم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728
جاروبرقی فیلیپس رو تو دیجی کالا یه قیمت زده بود  ک تفاوت قیمتش با  بازار لوازم خونگی &nbs ...

حالا اینا بماند که اجناس درشت ان و خارجی

آخه جوراب ایرانی که یازده تومنه روسی تومن بفروشی😐😐😐😐

والا من فعلا ترک دارم،ایرانی لباس تو خونه ایی خوب ندیدم هنوز

البسکو مشهد جنساش خوبه

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2740
آره این نوع که کاملا نخ پنبه اس و کار شرکتی

ببخشید عزیزم ممنون بابت عکس منظورم لباس راحتی شیردهی بود از اینایی که دکمه دارن

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
2706