2410
2553
عنوان

شوک شدم از قیمت های دیجی کالا+عکس

875 بازدید | 37 پست

ما فروشگاه لباس راحتی و زیر و جوراب زدیم ،رفتم قیمت کارارو تو دیجی کالا ببینم

جوراب مارک پاآرا که ما میدیم،11یا 12زده سی تومن!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دیجی همه چیزش خوب نی ....من خرید دارم ولی تو تخفیفاش

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2714

پاآرا یه مارک عالی ایرانیه و ما از مرکز فروشش تو تهران تهیه میکنیم،و تقلبی هم ندارن اصلا،خارجی هم نیست

خیلی متعجب شدم,جا داره بگم چه خبرتونهههههه😂😐

با این قیمت ها از الان باید بریم دنبال چند تا برگ با سایز بندی پیدا کنیم تا قبل از اینکه عالیجناب گوسفند اون ها رو میل نکرده به فکر آینده باشیم لخت نمونیم

با این سطح اطمینان از اقتصاد پیش رو تنها فکر اقتصادی و آینده نگری که میشه کرد (بعد از پر کردن آفتابه برای روز مبادا )همین فکریه که گفتم

🖤 

عزیزم ما یه عادت بد پیدا کردیم دوست داریم از جای بزرگ خرید کنیم. چیزی به ما نمی رسه اینطوری ولی کارمون شده هنین. من مامان و بابام از وقتی بچه بودیم می گفتن خرید هم نداشته باشیم باید از تازه کار خرید کنیم که قوت بگیره زمین نخوره ما مسئولیم. 

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2706