2737
2734

دو سه روزیه نمیدونم چراا دلم الکی شور میزنه  

شده تا حالا از دلشوره نتونین بخوابین؟

من صبحا اونطوری ام 

نمیدونم چرا واقعا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا اضطراب گرفتی

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2728

اره قبلنا خیلی اینطوری میشدم الان خیلی بهترم

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738

دلشوره پدر ادمو در میاره قبلا داشتم روزی شیش تا قرص میخوردم دوباره غروب میشه اینجوری میشم قرص میخورم درستم 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍

سارا جان

ان شاالله هرمشکلی داری به زودی رفع بشه 

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
منم دقیقا بعد فوت بابام این مدلی شدم  نمیدونم چمه همش دلشوره دارم  از شدت دلشوره و استرس ...

عزیززم خدا رحمتشون کنه.. مشاوره برو بعدِ شش ماه سوگواری حالت کم کم بهتر میشه.نباید بذاری طولانی تر بشه خودت هم سعی کن. برای آرامشت دعا می کنم..گل گاو زبان دم کن شبها بخور...ذکربگو..خیرات کن

2706