2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی کار میکنم.نمیشه میگه فوقش میریم از پرورشگاه میاریم

شوهرت مثل منه منم دلم بچه نمیخواد ولی دوست دارم یکی از پرورشگاه بیارم... بگذریم بهش بفهمون زن نیاز داره خودش باردار شه و میخوای بچه خودتونو داشته باشین شاید نگران پیر شدن و بدهیکل شدن شماس اگه این بود بهش بگو همه ناجور نمیشن و رژیم میگیری و...

2731
جدی؟پس چطوره خیلیا میگن رابطتت بهتر میشه

اره میگن افسرده شوهر کنه افسردگیش هم برطرف میشه. اما واقعا میشه؟ تازه میزنه یه نفر دیگه رو هم افسرده میکنه. اگه دنبال خوب شدن رابطتونی که اول رابطتون رو اصلاح کن. اما اگه مشکلی ندارید و دلت بچه میخواد شوهرت نباید حق مادر شدنو ازت بگیره بی دلیل. محدودیت نداره مادری عشقه

منم شوهرم بچه نمیخاد میگه زود بزار خو بریم مسافرت دور دور بعد میگ بریم خارج بچه بیاریم ک بهمون اقامت بدن ☹️☹️☹️

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2738
اره میگن افسرده شوهر کنه افسردگیش هم برطرف میشه. اما واقعا میشه؟ تازه میزنه یه نفر دیگه رو هم افسرده ...

افسرده ما شوهر کرد الان همیشه نیشش تا بناگوشش بازه.حالا نمیدونم از عمده یا راسته واقعا  

وقتی بچه بودیم بزرگا ازدواج میکردن.الان ک بزرگ شدیم کوچیکترا ازدواج میکنن.ما ب تماشای جهان آمده ایم  
منم اصراری ندارم ولی دکتر گفته زودتر باید بچه دار شی چون شاید بعدا نشه

دکترها شر و ور زیاد میگن. 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2706