2733
2739
عنوان

مامانای عصباااانی بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 28 پست
عزیزم موبایل شخصی خوب نیست ،والا با گوشی شما بازی انجام بده چه اشکالی داره ،البته تایمش محدود باشه ب ...

اره منم دیگه براش محدودیت گذاشتم برای استفاده از موبایل 

مرسی عزیزم

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
تمام سعی خودمونو میکنیم ولی با مظلومیتش نمیدونم چیکار کنم که جسورتر بشه

خودت جسور باش تا الگو بشه براش 

ازش حمایت نکن جلو بقیه بچه ها فقط بهش بگو خودت باید مراقب خودت باشی 

میگن چشام سگ داره   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا دختر عموش همسن هستن

اون اصلا چیزی به پسر من نمیده ولی با این حال اگه همون موقع به پسرم بگه اسباب بازیتو بده من فوری میده بهش

منم فقط حرص میخورم

خودت جسور باش تا الگو بشه براش  ازش حمایت نکن جلو بقیه بچه ها فقط بهش بگو خودت باید مراقب خودت ...

دقیقا همین کارو میکنم ولی میبینم بچه های اطرافیان خیلی جسورانه میان و وسایلاشو برمیدارن و اینم هیچ نمیگه دیگه مجبور میشم وقتی خودش اون محل رو ترک میکنه وسایلش رو بردارم از بچه ها که خودش نبینه که کمکش کردم

ولی باز خودش هیچ کاری نمیکنه

2731

عزیزم سعی کن که به اون حد از خستگی نرسی که عصبانی بشی. فریاد ما دو حالت در بچه ها به وجود میاره: پرخاشگر و زورگو، درون ریز و توسری خور.

به شما می چسبه چون می خواد همدردی کنه. یا اطمینان ش رو از اینکه دوستش دارید از دست می‌ره.

من البته بچه م کوچیکه. ولی سعی میکنم توی مهمونی فضا رو جوری تغییر بدم که به پسرم خوش بگذره. مثلاً فلش خودمو همیشه دارم. آهنگامو میذارم و همه میان وسط و پسر منم لذت میبرم و اصلأ منتظر کسی نیست که بیاد با اون بازی کنه. و کم کم طی یک ساعت میشه همون مهمونی ای که من می خوام.

عزیزم سعی کن که به اون حد از خستگی نرسی که عصبانی بشی. فریاد ما دو حالت در بچه ها به وجود میاره: پرخ ...

وااای چه عالیه کارت عزیزم

منم دلم میخاد خودم همبازیش بشم ولی وقتی میریم خونه پدر شوهرم خودش میره سمت دختر عموش و هر چی میگم ولش کن بیا باهم بازی کنیم میگه نه مامان من میخام با اون بازی کنم

دقیقا بزرگترین مشکل منم توی تربیت کردنم این بود که از بچگی خاستم از حرفم حساب ببره و گوش بده بهش

متاسفانه گاهی اوقات هم داد زدم که مثلا نشون بدم من زورم بیشتره

میدونم این برخوردهای پسرم به خاطر اون کارای زشت خودمه ولی دلم میخاد جبران کنم تا دیر نشده 

دوست دارم از این پسرایی باشه که بدون ترس از نظر دیگران نظراتش رو میگه و اعتماد به نفس بالایی داره ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم

اولین باری هس که یه مسئله اینقد مستاصل کرده متاسفانه

2738
دقیقا همین کارو میکنم ولی میبینم بچه های اطرافیان خیلی جسورانه میان و وسایلاشو برمیدارن و اینم هیچ ن ...

باباش باهاش کشتی بگیره بازی کنه اعتماد به نفسش بره بالا 

میگن چشام سگ داره   
وااای چه عالیه کارت عزیزم منم دلم میخاد خودم همبازیش بشم ولی وقتی میریم خونه پدر شوهرم خودش میره سم ...

آخی...خوب حق داره. با هم سن خودش باشه. خوب شما میتونید بهش آگاهی بدید در مورد وسایلش. شاید خیلی هم از بخشیدن ناراحت نمیشه. بهش قبلاً آمادگی بده. تا از حقش دفاع کنه. نه در مورد شخص خاص. بازی درمانی. مثلاً یه بازی طراحی کن که سناریوش همونی باشه که اون باهاش مواجه بوده. بعد رفتار درست رو بازی کن. اینکه ما میتونیم چند ساعتی وسایلمون رو قرض بدیم اما باید با طرف شرط کنیم که زود پس بده. اینکه چون دختره نداده پس اینم نده زیاد جالب نیست

آخی...خوب حق داره. با هم سن خودش باشه. خوب شما میتونید بهش آگاهی بدید در مورد وسایلش. شاید خیلی هم ا ...

من خیلی حرص میخورم دست خودمم نیس پیش خودم میگم چرا باید اینقد ساده برخورد کنه 

آخه میبینم از بس بچم بخشنده و مهربون بوده توی خانواده همسرم دیگه داره جا میفته که مثلا اون دختره هرچی خاست باید بهش بدن ولی پسر منو میتونن با دو سه کلمه حرف راضیش کنن 

مثلا اگه دختره کلاه پسرم بخاد  و گریه کنه میان از پسرم میگیرن میدن به اون که آروم شه بعد پسرمو با حرف زدن آروم میکنن

منم بدم میاد از این برخوردها دوست دارم پسرم یاد بگیره که وقتی خودش یه چیزی رو لازم داره یا دوسش داره و قلبا نمیخاد بدتش به کسی خب بجنگه و نذاره ازش بگیرن

من خیلی حرص میخورم دست خودمم نیس پیش خودم میگم چرا باید اینقد ساده برخورد کنه  آخه میبینم از ب ...

به هر حال هر کس یه جوره. شاید جنگیدن بیشتر بهش فشار بیاره. اما شما میتونی روی عزت نفسش کار کنی. که لا اقل حرفش رو بزنه و ( تا جای ممکن) از حق خودش دفاع کنه. اونم نه پرخاشگرانه بلکه قاطعانه. فکر کنم پسر شما از این جنسه. اگر دیدید نمی تونید به روش خودش کمکش کنید همون بهتره که کاری نداشته باشید تا خودش از پسش بر بیاد. البته دیگر بزرگ سالان هم نباید دخالت کنند. شما بهتره از همسر بخواید تا گوشزد کنه

به هر حال هر کس یه جوره. شاید جنگیدن بیشتر بهش فشار بیاره. اما شما میتونی روی عزت نفسش کار کنی. که ل ...

ممنون عزیزم که وقت گذاشتی

همین خیلی حواسش هس و دقت میکنه ولی باز. اونا کارشون با وجود تذکرهای من و شوهرم ادامه میدن