2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم فقط یه تست زردی ازش بگیر که خدایی نکرده چیزی نباشه، واکسن بعدیش شصت روزگیشه

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2728

نه فقط ببرش واسه غربالگری از سه تا پنج روز اول بهترین تایمشه 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2738

راستی قدمش مبارک باشه 😊

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

دوستان همه رو گفتن. فقط اینکه من سه روزگی اولین ویزیت متخصص اطفالش رو بردم و ۱۵ روزگی و نزدیک یک ماهگی. و بعد هر ماه تا یکسالگی.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

یه غربالگری هست برا تیروئید روز ۳ تا ۵ بعد از تولد حتما قبل از تست گرفتن بهش شیر بده ،کف پاش رو ماساژبده که راحت بتونن ازش خون بگیرن . تست زردی هم ببرش که خدانکرده زردی نداشته باشه ،حتما یه متخصص هم باید چکش کنه