2737
2734
عنوان

بی بی چک 🤔🤔🤔🤔🤔

95 بازدید | 14 پست

بچه ها با دقت نگاه کنید لطفا . به نظرتون بی بی چکم مثبته ؟ 

دیروز لک داشتم بعد از دو هفته از اقدامم . فک کردم پریود شدم ولی نشدم . امروز نه لک داشتم نه پریود شدم . الان بی بی چک زدم خیلی خیلی خیلی کم رنگ بود خط دومش . به نظرتون مثبه یا نه ؟  مرررردم از استرس

اندی میگه : خوشگل محلمون توی شهر ما تکه . مهربونو شیرینو اما سراپا کلکه . منو میگه هاااا 😎😎خخخخ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم همین بود اتفاقا با همین شرایط یه روز فاصله دوباره زدم پر رنگ شد و دوباره یه روز فاصله زدم پر رنگ ...

میشه همین الان واسم دعا کنی . ایشالا نی نی توام سلامت به دنیا بیاد 

اندی میگه : خوشگل محلمون توی شهر ما تکه . مهربونو شیرینو اما سراپا کلکه . منو میگه هاااا 😎😎خخخخ
2738
وای خوشحال شدم برات مبارک

مررررسی خدا کنه واقعی باشه  نمیدونم هنوزز مثبته  هست یا نه 

احتمال زیادمثبت باشه واسه منم دعاکنین لطفا ازته دلت ن منم میخوام مادرشم

ای جانم . ایشالا  هر کی نی نی میخاد خدا سالم و صالحشو بهش بده به ماها هم همین طور زوده زود . الهی امین 

2706