2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من لوازم آرایش رو همیشه از میثم عطر می‌خرم  هم مطمئنه هم از همه جا قیمت بهتری میده

واقعا؟؟ بعد از خدماتشون راضی هستی؟ از ارسالشون ، اصالت مجصولاتشون ..تازیخ گذشته نبودنشون

واقعا؟؟ بعد از خدماتشون راضی هستی؟ از ارسالشون ، اصالت مجصولاتشون ..تازیخ گذشته نبودنشون

خیلی راضی ام 

اولین بار از ایران که اسنس خریدم برچسب وارداتی اش رو خوندم

همون که بهداشت میزنه روش 

دیدم نوشته وارد کننده میثم عطر چابهار 

گوگل کردم دیدم سایت میثم عطر رو آورد 

دو ساله که ازشون خرید میکنم و خدایی از همه جا ارزون‌تره 

اصل هم هست

😁
خیلی راضی ام  اولین بار از ایران که اسنس خریدم برچسب وارداتی اش رو خوندم همون که بهداشت میزنه ...

عزیزم میثم عطر محصولاتی که اف میزنه مثلا 50% اف میخوره اون محصولات تاریخ انقضاشون نزدیکه؟ بعد اینکه چقدر هزینه پست میدی؟

لطفا لایک نکنین مرسی💝
عزیزم میثم عطر محصولاتی که اف میزنه مثلا 50% اف میخوره اون محصولات تاریخ انقضاشون نزدیکه؟ بعد اینکه ...

سلام

اگه اوت لت باشه تاریخ انقضاشون کمه 

من چون خیلی استفاده نمیکنم و تاریخ انقضا میگذره اینطوری 

از اوت لت خرید نمیکنم

ارسال تهران بالای صد تومن رایگانه 

😁
سلام اگه اوت لت باشه تاریخ انقضاشون کمه  من چون خیلی استفاده نمیکنم و تاریخ انقضا میگذره اینط ...

اهان پس تاریخ انقضاشون کمه. عزیزم نمیدونی حدودا چقدر مثلا از انقضاشون مونده؟ البته منم نباید بگیرم چون یه کرم حدود یسال یا 11 ماه دارم تا تموم شه

بعد عزیرم شما کرم پودر هلتی میکس بورژا استفاده کردین؟

من دیشب خریدم نظر کاربران خوندم نوشتن سریع رو پوست اکسیده میشه و بعد یساعت سیاه میشه اگه اینجوره سریع ببرم عوض کنم بی یو بگیرم😢

لطفا لایک نکنین مرسی💝
اهان پس تاریخ انقضاشون کمه. عزیزم نمیدونی حدودا چقدر مثلا از انقضاشون مونده؟ البته منم نباید بگیرم چ ...

من از بورژوا راضی ام 

سیاه هم نمیشه

تاریخ انقضا کمتر از یک سال دارن

😁
2706