2733
2734

مامانم دیگه شورشو دراورده

چشمش که فامیلاش میخوره یه ادم دیگه میشه

الان منو مامانم رفته بودیم بیرون

سر میدون اصلیمون که رسیده بودیم

دیدیم دختر خالم وایساده منتظر تاکسی

بعد مامانم بوق زد نگه داشت که سوار شه

حالا اومده تو ماشین من جلو نشسته بودم

دختر خالم رفت عقب

مامانمم داشت رانندگی میکرد دیگه نمیتونست صورتشو بوس کنه دست دختر خالمو گرفت اورد جلوی صورتش بوسید😐😐😐😐😐😐

مامان من ۴۹ سالشه

دخترخالم ۱۹ سالشه

یعنی منفجر شدم از این حرکتشا

مسخره حالا نمیرفتی دستبوسیشم موقع پیاده شدن بوسش میکردی😒😒😒😒

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

چ اشکالی داره عزیزم .

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوسش داره خب، حسودی؟😜😜

اییییش😂😂😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2738
چ اشکالی داره عزیزم .

دوسش داشتنم حدی داره

نه اینکه زن ۵۰ ساله خم شه دست دختر ۱۹ بوس کنه

شان خودشو حفظ کنه حداقل

2706