2737
2734

باورم نمیشه یک یخچال با ماشین لباس شویی وظرف شویی روی هم ۶۰ میلیون در میاد!!

الان چجوری جهاز میشه داد

یادش به خیر خاله ام میگفت چندسال پیش با ۶۰ میلیون چنان جهاز لاکچری داده همه تعجب کردند

الان کسی تازگیا جهاز خریده؟؟؟چندشده کلا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پارسال خريدم

همه چيز مارك فيليپيس و الجي

و بهترين وسايل چيني

نزديك ٥٠ تومن شد

البته ما جنوبيم و خيلي ارزون تر از بقيه جاها خريديم

خدايا واسم نيني جونم سالم نگه دار ...به همه منتظرا ني ني سالم بده 😍😍😍
2738

واقعا

یخچال ما مارک سامسونگ الان ۳۲ تومنه 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

حتما ک واجب نیست ادم بره یخچال ۲۷تومنی بگیره 

یا حتما ظرفشویی داشته باشه تو جهازش

با همون ۶۰تومن بعضیا کل جهازشون رو میخرن

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....

من سال ۹۵ صدو پنج تومن شد جهیزیم بدون یخچال و گاز و تی وی و فرش و سرویس چوب کامل

الان معلوم نیس همون چقد بشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706