2733
2739

فردانوبت گرفتم ک ابروهامو میکروبلیدینگ کنم اما الان پریود شدم بنظرتون مشکلی نیس؟ کسایی ک انجام دادن بگن

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

فردابروپیش دکترت....امایه دکتربه ماگفت توزمان پری خوب رنگ نمیگیره.

بعدش هم مثلااگه قهوه ای روشن بخوای برات قهوه ای تیره درمیاد وزمان میبره تارنگش روشن بشه.حواست به این هم باشه.

یکی دیگه اینکه خیلی پهن میکنن ابرو ر ومیگن بعدا از پهناش کم میشه ولی بازهم زمان بره.مراقب باش ابروهات ر اتوبان درست نکنن

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
فردابروپیش دکترت....امایه دکتربه ماگفت توزمان پری خوب رنگ نمیگیره. بعدش هم مثلااگه قهوه ای روشن بخو ...

چه دکتری ؟ پیش آرایشگر میخوام انجام بدم . جدی چه بو میخواستم مشکی بزنم رنگ ابروهام

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش دکترپوست ومو وزیبایی

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2728
فردابروپیش دکترت....امایه دکتربه ماگفت توزمان پری خوب رنگ نمیگیره. بعدش هم مثلااگه قهوه ای روشن بخو ...

نه این کارش درسته  ولی میترسم تو پریودی رنگ نگیره .بنظرت ترسم بیجا نیس؟

نه این کارش درسته  ولی میترسم تو پریودی رنگ نگیره .بنظرت ترسم بیجا نیس؟

ماهم بخاطر نماز خوندن ،دوست داشیم تو زمان پری بریم .چون نباید یک تادو روز بهش آب بخوره.اما دکتر گفت توزمان پری  خوب رنگ نمیگیره.بنظرمن زود برو .تا اگه یه وقت از رنگش خوشت نیومد بتونه برات اصلاحش کنه.چون تاعید چیزی نمونده.

یکبارهم بعدش باید بری برای ترمیم تا جاهایی که نقطه ای جامونده ر ترمیم کنه

سلام ببخشید من دیروز ابروهامو میکرو کردم امروز پریود شدم بنظرتون رنگ میگیره؟؟

اره دیگه موقعی که براتون زده پری نبودین که . البته کاش زمانی میرفتید که چند روز ازش گذشته باشه

2738