2733
2739
عنوان

تنها گذاشتن شوهر با کارگر خونه🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3279 بازدید | 87 پست
عزیزم توروخدا این فکرا چیه آخه ! اصن درک نمی کنم این همه  شک  تو یه زندگی! یعنی چی آخه چند ...

به شوهرم اعتماد کامل دارم ولی اونی که میادو که نمیشناسم

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول اینکه اگر کارگر اهل این حرفا بود نمیومد کارگری..

دوم اینکه انقدر به شوهرت مشکوکی؟ پس چرا ازش بچه دار شدی؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خیلی ماجرا شنیدم که زنو مرد محرم تو خانواده و فامیل رابطه نامشروع داشتن برا همین میترسم

اخه خانوم گل این واسه همه صدق نمیکنه که

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
اول اینکه اگر کارگر اهل این حرفا بود نمیومد کارگری.. دوم اینکه انقدر به شوهرت مشکوکی؟ پس چرا ازش بچ ...

آفرین دقیقا همین اگه این کاره بود که یه شبه خرج سه روز صبح تا شب زحمتشو درمیاورد که

2738
اول اینکه اگر کارگر اهل این حرفا بود نمیومد کارگری.. دوم اینکه انقدر به شوهرت مشکوکی؟ پس چرا ازش بچ ...

نه اصلا بهش شک ندارم اتفاقا شغلشم طوریه که ۹۵درصد مراجعینش خانومن ولی آخه تو خونه دو نفر تنها

بعد میگم کارگره موقع تمیزکاری میخواد راحت باشه شوهرمم اونجاست به این چیزا فک میکنم

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤
چه کاریه آدم شرایطو فراهم کنه مگه همه خیانتکارا از اول آدمهای خائنی بودن این شیطان بوده که یه لحظه ا ...

عزیزم هرجور صلاح میدونی عمل کن

وای منم وقت حاملگی کارگر گرفتم خودمم بودم مگه شوهرم می زاشت کار کنه هی چایی شیرینی سوپ میاور ...

دقیقااااااا ما هم یکبار کارگر گرفته بودیم بابامم خونه بود مگه بابام گذاشت کار کنه هی بهش میگفت خسته شدین چقدر اخه کار میکنین ... بعدش ناهار ماکارانی درست کرده بودم ب بابام گفت ما ازین چیزا نمیخوریم ابگوشت ندارین ... بابامم رفت برای خودش و بچه ش ک با خودش اورده بود دو پرس چلو کباب خرید ... خانومه دستمال خشششششک برداشته بود همچبن با ارامش و اروم ب درها میکشید ... اینقدرررر حرص خوردم اخرم همه جا رو خودم تمیز کردم فقط اون پولشو گرفت ...یک پشت چشمی نازک میکرد ب من نگاه میکرد ... بابام میگفت چقدر شما ظالمین جلوی بچش نباید کار کنه

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
2706