2733
2734

من2روزپیش بی بی چک دادم تا20دقیقه بعدمنفی بود اما دیگه نگاش نکردم تاصبح دیدم یک خطه خیلی کمرنگ افتاده البته قبل ازموعدم بود حالانمیدونم نیم ساعت بعدیا1ساعت بعداین خطه افتاده یاازشب تاصبح که مونده اینجورشده چون من بعداز20دقیقه دیگه نرفتم سراغش.البته این ماه تواقدام بودم قرص لتروزول خارجی خوردم واسه بارداری.قبل ازاقدام هرچی بی بی میزدم همش همون یه خط بودازشب تاصبح که نگاش میکردم تغییرنمیکرداما این یه بار حاله ی خیلی کمرنگی انداخت حالابنظرتون بی بی درسته یانه زیرشکمم سفت شده خواهش میکنم جواب بدیداحتمال داره باردارباشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
شایدبارداری

آخه بعد 25 روز پریود شدم 2 روز اول شدید بود بعد کم شد روز 5 رفتم حموم پاک شدم  من روز 7 میرفتم حموم همیشه 

الانم همش حس میکنم ی چیزی داخل دلم هست نمیدونم چرا در روز یکی دوبار هم حسش میکنم یهو سفت میشه شکمم شایدم من توهم زدم نمیدونم بخدا چم شده😂😂😂