2737
2734

دوستان فقط فردای تزریق امپول کیت خط دومش مشخص بود روزهای دیگه نه.دوتا فولیکول ۱۵ و ۲۲ داشتم

خط دوم‌هم خیلی پررنگ نبود 

بنظرتون ازاد شده یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره فک کنم تاثیر‌داره . ۳۶ تا ۴۸ساعت بعد تزریق میگن ازاد میشه 

پس چرا فقط فرداش مثبت شد دیگه نه .یعنی کمتر از ۲۴ ساعت از تزریق گذشته بود

ممکنه زودتر ازاد شه؟

و اون فولی ۱۵ تکلیفش چی میشه چون کوچیکه؟اونم ازاد میشه یا وقتی بزرگتر شد ازاد میشه

2738
پس چرا فقط فرداش مثبت شد دیگه نه .یعنی کمتر از ۲۴ ساعت از تزریق گذشته بود ممکنه زودتر ازاد شه؟ و ا ...

فولی کوچیک دیگه خودش از بین میره خود به خود . فقط فولی که بالغ شده ازاد میشه . میگن تو زمان تزریق نباید کیت گذاشت جواب ها رو اشتباه میکنه من که اصلا نذاشتم دکترم ساعت داد گفت کی اقدام کنم . مثلا ۱۲ ظهر زدم ۱۲ شب فرداش و‌پس فرداش اقدام داشتم 

میشه برای مامان شدنم یدونه صلوات بفرستی ؟ 🍀👼🏻
من ده تا خوردم دقیق سر ۲۸ روز پریود شدم 

وای خدا من عقب انداختم کاش باردار باشم خدا، بی بی منفی بود تا دیروز امروزم دیگ نزدم، یه آیه هست تو قرآن ک حضرت زکریا از خدا فرزند میخواد شروع کردم اونو ختم برداشتم به نیت پنج تن پونصد مرتبه سیصدتاشو گفتم دویست تاشو گذاشتم اگ پریود نشدم و باردار بودم بگم، خدا ب حق پنج تن و حضرت زکریا ک دعاشو شنید دعای من و شما هم بشنوه

وای خدا من عقب انداختم کاش باردار باشم خدا، بی بی منفی بود تا دیروز امروزم دیگ نزدم، یه آیه هست تو ق ...

ان شالله عزیزدلم این ماه خبر مامان شدنتو بشنوی😍 . چند وقته اقدام کردی؟ 

میشه برای مامان شدنم یدونه صلوات بفرستی ؟ 🍀👼🏻
به کیت اعتماد نکن من لتروزول خوردم سینال اف زدم هاش سی جی وهاش ام جی زدم بعد ای یو ای کردم توهمون رو ...

دقیقا منم سینال اف زدم هاش ام جی و لتروزول ....

پس کیت چرا اصلا مثبت نمیشه

بعده هاش سی جی چه روزهایی نزدیکی داشتین؟قبلش هم بود ؟

ان شالله عزیزدلم این ماه خبر مامان شدنتو بشنوی😍 . چند وقته اقدام کردی؟ 

انشالا، یکسال و نیمِ تقریبا، سی و دو سالمِ شوهرم عاشق بچس بیشترش بخاطر اونِ آه میکشه گاهی ک بچه ای ببینه دلم یجوری میشه

2706