2737
2734
عنوان

سفره صلوات هدیه ب حضرت ام البنین مادر حضرت عباس...

| مشاهده متن کامل بحث + 35247 بازدید | 694 پست
منم ۱۰۰۰تا برمیدارم به نیت حاجت خودم و حاجت روا شدن همه دوستای گل. الان هم صدتاش رو فرستادم. واسم دع ...

انشالله حل میشه

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
من ۲۰۰تای دیگه...التماس دعا

عزیزم اگه‌میخوای تیکه تیکه بفرستی تا سه شنبه همشو یه جا اعلام کن...اینجوری واسه حساب کردنش راحترم😗💞❤

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم 500 تا فعلا میفرسم

میترسم وقت نکنم 1000

التماس دعااااااااااااااااااااااااا

انشاالله همههههههههههههههههههههههههههههههههههه حاجت رواشن

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
عزیزم.منم۱۰۰۰میفرستم.چشم.منشن نشده بودم.خاست خدا بود دیدم

دوبار زدم ابی میشد موقع ارسالش میکردم تا منشن نشدی گلم ب هر حال خوش اومدی

2731

[QUOTE=82430091]باشه هر چقد میخوای بردار البته فقط شما 😗[/Qمن 1000تا.

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2740
سلام عزیزم من باهاتون کار دارم خیلی وقته درخواست دوستی و پیام میدم نمیبینید   میشه درخواستمو ب ...

سلام دخترم بامن کار داری درخدمتم 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر

من ۱۰۰۰ میفرستم پریود هستم که اشکال نداره

خدایا درست در لحظه که انتظارش نداشتم بعداز سال انتظار معجز ات در دلم احساس کردم .اگاه هستم هرچی تو بخواهد همان خواهد شد.🌸رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌸
من ۱۰۰۰ میفرستم پریود هستم که اشکال نداره

ن عزیزم...التماس دعا

2706