2737
2734
عنوان

خانما توراخدا بم کمک کنید جوونیم داره خراب میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 35 پست
شما چقد طول کشید خوب شی

هنوز خوب نشدم ولی بهتر شدم تستو که دادم دیدم کلا شخصیتم طوریه که عاشق تنهایی هستم و از جمع فراری و این موضوع کاملا طبیعیه گر چه وقتی همرا با ترس و اضطراب باشه میشه همین بیماری ولی اونقدر به خودم گفتم میتونم میتونم الان تنهایی کافه هم میرم دوستم هم اینشکلی بود با مواجه ترس هاش خیلی بهتر شده یکی از راه هایی که منو آروم میکنه اینه که بحث های احتمالی جمعو تو ذهنم تجسم میکنم و حرف میزنم یعنی آمادگی چند تا جواب دادنو دارم با دستام زیاد حرف میزنم خیلی استرسو کم میکنه کلا باید ریشه یابی کنین

هنوز خوب نشدم ولی بهتر شدم تستو که دادم دیدم کلا شخصیتم طوریه که عاشق تنهایی هستم و از جمع ...

منم ازبچگی شخصیتم همینطور بود خیلی دوست ندارم شاید یکی دوتا ...وتنهایی بهتر کار میکنم فکر میکنم اینا جزو شخصیتمه اما ترس و استرسم طبیعی نیست فقط یکیا میخام مثل خودم که باهم با این موضوع بجنگیم وخوب شم چون تازه عروسم نمیخام خرابش کنم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهت دارو داد؟چه علایمی داشتی؟

همش دعوا میکردم با شوهرم ک نریم جایی 

دوتایی باشیم

میرفتم تو جمع بعدش همش گریه می کرد

قبلش ک برم همش دستام میلرزید تو حرف زدن لکنت می گرفتم و ...

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2728
منم ازبچگی شخصیتم همینطور بود خیلی دوست ندارم شاید یکی دوتا ...وتنهایی بهتر کار میکنم فکر میکنم اینا ...

مشاور فکر کنم خیلی راهنمایی کنه اما خودتون بهتر از همه خودتونو میشناسی پیاده روی شدیدا به من کمک کرد 

2738
الان عالیم پر از اعتماد ب نفس فقط حواستون باشه پیش دکتز خوب برید

جدي؟خداروشكر ك خوب شديد بخدا خيلي خوشحال ميشم وقتي يكي بگه خوب شدم عالي شدم خيلي خوشحال ميشم ان شاءالله حال منم خوب بشه ب اميد خدا

2706