2733
2739

معمولا توی دوران تحصیل یه معلم غیر معمولی بود  هیچ وقت یادم نمیره یه معلم داشتم زیست درس میداد درس تخصصی ما ها از این یک ساعت  و نیم کلاس درسی دقیقا یک ساعتش راجب نکات بچه داری و شوهر داری حرف می‌زد ما هم کلی ذوق میکردیم درس نمیده موقع کنکور فهمیدیم چی خاکی به سرمون شد 😫هیچ وقت حلالش نمیکنم سر پل سراط منتظرشم😕

میگن چشام سگ داره   

ما يه معلم داشتيم همش دستش تو بينيش بود فك ميكرد با بچه ايم زشتيه كارشو نميفهميم تازه كفشاشم در مياورد پاهاشو دراز ميكرد رو ميز به صندليش تكيه ميداد  

يه معلمه ديگم داشتيم هر وقت حرف ميزديم ميگف تا آخر اون روز بايد رو زمين بشينيد واسه همين اون سال هممون زير انداز تو كيفامون داشتيم😑

يه معلمه ديگمونم زورمون ميكرد كاردستى عروسك درست كنيم بعد بچه ها با كلى زحمت درست ميكردن اونوقت خوشگلاشو ميگرف به زور ازمون ، ميبرد خونه واسه دخترش

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معلم فیزیکمون که همیشه ی عاااالمه سیبیل داشت   

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
ما یه استاد تو دانشگاه داشتیم بی شرف دختر باز بود خیلی تابلو بود دخترا هم عاشقش بودن چون نمره میداد

دقیقا ما هم یکی داشتیم این جور بود سوالای امتحانو به دخترا میداد آخر ازش شکایت کردیم دستش روشد

میگن چشام سگ داره   
2738

معلم تفکرو پژوهشمون همیشه خدا خواب بود سرکلاسامون😀

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

دوران دبستان یه معلم داشتیم که نزدیکای روز معلم هی میومد میگفت شاگردای قبلم بهم فلان چیزو کادو دادن، اینو دادن، اونو دادن.   غیرمستقیم میگفت که ماها هم بریم خونه بگیم برای معلممون کادو بخرین

کج کلاه خان یارمه
2706