2733
2734
سلام. من یه دکتری میرفتم واسه لیزر. خیلی ها میومدن اونجا واسه جراحی پلک. راضی هم بودن. دکتر دهقان. توی بلوار کشاورز.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرناز جان، دکتر محسن بهمنی کشکولی، متخصص چشم و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی چشم هستن و کارشون هم بسیار خوبه:
خیابان ملاصدرا - خیابان شیخ بهایی جنوبی - نبش برزیل غربی
ساختمان شماره 4 شیخ بهایی - واحد 10
تلفن:88065620 -88215955
2728
تورو خدا دکتر دهقان - توی بلوار کشاورز نرید
ایشون نه تخصص دارند نه وجدان
من برای کاشت ابرو رو تاتو رفتم پیشش وبعد از بی حسی وتراش سرمتازه فهمیدم خودش انجام نمیده و یک خانم بیتجربه به زحمت 25 ساله را اورده.الان ابروم انگار کچلی گرفته
همون حین بهش گفته بودم برام لیزر فراکشنال انجام بده ام بازهم بدون اینکه بگه CO2 انجام داد که جز 5-6ماه قرمزی صوتر هیچ نفغعی نداشت صادقانه میگم انگار 1.5 ملیون پول رو دورریختم
جراح چشم خوب نمیشناسم زیاد ولی مادر من پیش دکتر علی قاسمی جراحی کرد خیلی خوب جمع شد چشماش چون پوست پشت پلکش خیلی شل و افتاده بود . الانم دو ساله که میگذره و خیلی راضیه . آدرس تلفن و ندارم اما تو آریاشهر مطب داره . اینم سایتشون http://dr-alighasemi.com/
2738

مامان منم پش دکتر ابوالفضل رحیمی عمل کرد واقعا کارش خوبه اصلا جای بخیش نمونده عمل کرد انگار 10 سال جوون تر شد واقعا این عمل خیلی خوبه چهره آدمو خیلی جوون میکنه من شماره دکتر رحیمیو تو گوشیم دارم براتون میزارم 

88775508

يه مركز تخصصي هست واسه همين كار ، من هر وقت رفتم اونجا تمام مريضهاشون راضي بودن و واقعا كاراشون خيلي خوبه  ، مادرمم پلكش افتادگي داشت جراح صورتشون انجام داد خيلي خوب شده خدا رو شكر  ، اين شمارشونه   ايرانا 26214504

2706