2737
2739

سیلامممم من اومدم گرچه زیاد مهم نیست ولی خواستم اعلام حضور کنم😉😉

گفته بودم حامله شدم میام 

حالا بگید چیشششششششدددد

ایششششش😒                                      

کو😂😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

زود پروفایلتو عوض کن پس.😅

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جیغر،،،من همیشه یادت بودم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
2738

عادت کردم دیگه ببخشید😂تو تاپیک میام اول مینویسم کو تا استارتر به خودش بیاد😂

مبارکه حامله شدی👍👍😘😘😘

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

اتفاقا من دیروز یادت افتاده بودم...چه خوب که اومدی

ایشالله که با شکم پر اومدی😂😂😂

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

عکس خودت و بچه و بابای بچه🙏😂

نی نی یار و مونا پیرمون کردن 

ولی حامله نشدم😐😐😐😐 دلم واستون تنگ شده بوداومدم میفهمید😢😢😢

معتادی عزیزم😂

2706