2733
2739

پارچه خریدم میخوام یه مانتو بلند بدوزم که اندامم و باریکی کمرم مشخص نباشه . پارچه ام سرمه ایه.

کسی مدل داره لطفا؟؟؟؟

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
برو اینستا مناسب سلیقه و مدل دلخواهت عکس زیاده

چجوری سرچ کنم؟

پیج میشناسی؟؟

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین این خوبه😊

مرسی ولی پارچم ضخیم تره اینه. این مدل بهش نمیخوره. میخوام حالت کت آستر بخوره زیرش.

پیج oshe مانتوهای بلند و گشاد داره. یه نگاه بنداز

مرسی

2738
من اینستا ندارم میشه لینکشو بذارین تا با مرورگر ببینم؟ 🙏

پستهاش گزینه کپی لینک نداره. این لینک پروفایلش هست.

https://www.instagram.com/oshe_boutique/

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.