2733
2739
عنوان

لوازم ارایشی ایرانی چشونه ک نمیخرین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3001 بازدید | 84 پست

من هرچيزي رو حاضرم ايراني و ارزون بخرم جز لوازم ارايش چون پاي پوستم وسطه، اينجوري نيست كه تا حالا ايراني استفاده نكرده باشم، استفاده كردم تجربشونو پس دادن براي همين حاضرم كم بخرم ولي اصل..

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هرچيزي رو حاضرم ايراني و ارزون بخرم جز لوازم ارايش چون پاي پوستم وسطه، اينجوري نيست كه تا حالا اي ...

هر ایرانی خوب نیس هر خارجی هم خوب نیست

مثلا فیس دوکس از همه ضدآفتابا خارجی و ایرانی بهتره برای پوست من

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
2738

من خودم لوازم ارایشی اصل خارجی میخرم از جاهای معتبر.

فقط برای خواهرم سی سی کرم سیگل خریدم راضیه.

ولی کاملا موافقم کسی که نمیتونه مارک گرون بخوره به جای فیک خریدن باید لوازم آرایشی اصل ارزون بخره.

خیلی احمقانس مثلا یه پالت سایه هدی بیوتی میخره چهل تومن و فکر کنه اصله.

جنسای فیک هیییییییچ ربطی به جنس اصلی اون مارک نداره.

هیچ تشابهی تو کیفیت و موادشون ندارن

بنظرتون مارک لوازم اریشی مثل کرم پودر و رژلب و خط چشم و ریمل و ضدافتاب و کرم ابرسان چی خوبه ؟ مارک ا ...

آبرسان چیکار میکنه؟ پوست رو یکدست و یکرنگ هم میکنه؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2706