2737
2739

سلام.ی هفته س ازمایشم مثبت شده.خدا بخواد دارم مادر میشم.ولی بد جوری دلهره دارم اخه اوضاع اقتصادی خیلی خرابه اوضاع کاری خودمو و همسرمم بهم ریخته راستش همسرم زیاد راضی نبود بچه بیاریم ولی سنمون داشت میرفت بعد دو تا سقط هم میترسیدم دیگه بچه دار نشیم ولی الان ک باردارم نگرانم نکنه نتونیم بجمون و تامین کنیم...میدونم خدا روزی رسونه ولی واقعا وقتی میرم خرید یهو دلهره میگیرم...تازه من هنوز وارد پروسه مراقبتهای بارداری نشدم منظورم سونو و چکاپ و ازمایشه...واقعا نمیدونم چکار کنم ک دلهره نداشته باشم ی وقتایی خودمو میزنم ب بیخیالی ولی یهو میاد سراغم و خواب و خوارک و ازم میگیره..همین الانشم بدهکارم البته کمه ولی میترسم کارمو از دست بدم و اوضاع بدتر شه...یعنی همه همینقدر نگرانن یا من فقط اینقدر حرص میخورم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدای من همانیست که من میخواهم ان شالله من هم همانی باشم که خدا میخواهد....

استارتر عزیز من شب های بارداریم خیلی وقت ها بیخواب میشدم گاهی تصمیم می گرفتم حالا که خوابم نمی بره یه کار مفیدی انجام بدم بعضی شب ها نماز شب می خوندم آرامش عجیبی پیدا می کردن خیلی از استرس هام کمتر میشد. وقتی با خدا حرف می زدم آروم میشدم.

نماز شب خیر و برکت و روزی فراوانی به زندگی میاره

اگه کسی دوست داره در مورد نماز شب بیشتر بدونی به این صفحه بیا...

مطالب خوبی داره:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2409019/تا-به-حال-در-مورد-فواید-نماز-شب-فکر-کرده-اید?page=1

باور کن وقتی ازت نمی گیره فقط یک ربع - اما مطمئن باش بعد از اون دنیات تغییر خواهد کرد

.

خدا خودش میگه اگر بنده ای به خاطر من نیمه شب از خواب ناز دل بکنه من هر چه بخواهد به او می دهم.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
2731
توکل کن بخدا عزیزم،حالاالان نه دوسال دیگه وقت بچه دارشدنت بوده،انشالاه که صحیح وسلامت بدنیابیاد😍😊

قربونت برم اره دیگه وقتش بود مخصوصا بعد دو تا سقط واقعا بدون بچه بودن برامون سخت بود...انشالله ک صحیح و سالم باشه...ممنونم دوستم

کدوم روزی خواهرگوشت کیلیو 120000مرغ 16000میوه هم که نگم سنگینتره والا رسما داریم میمیرم از گشنگی بچه هامون سوتغذیه میگیرن دلت خوشه هاا من یه دختر دوسالنیم دارم والا روزی یه پرتقال ندارم بهش بدم چه برسه موز کیوی 

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
شما حرص میخورید من فقط نگران سلامتیمون هستم خدا داده روزیشم میده 

برای سلامتی نی نیت صلوات فرستادم...برا منم سلامتیش مهمه چون دوبارم سقط کردم خیلی از خدا میخوام ک صحیح و سالم دنیا بیاد ولی استرس اینم دارم...توکل بر خدا

2738
کدوم روزی خواهرگوشت کیلیو 120000مرغ 16000میوه هم که نگم سنگینتره والا رسما داریم میمیرم از گشنگی بچه ...

خب همینو میگم دیگه اینا ک دیگه دست خدا نیس.. ی عده نشستن رو حق ی عده دیگه و این اکثریت دارن از گشنگی میمیرن😑 همینا باعث استرسم میشه...یعنی درست میشه؟

خب همینو میگم دیگه اینا ک دیگه دست خدا نیس.. ی عده نشستن رو حق ی عده دیگه و این اکثریت دارن از گشنگی ...

درست نمیشه بدتر میشه ازقدیم میگن سال به سال قربون پارسال دل خوش نکن به وعده های پوچ کارت سفت بچسب خدا توزنبیل چییزی نمیفرسته برات حتی یه قرص نون خالی باید کارکنی 

سخت است بخندی ودلت غمزده باشد هرگوشه ای از پیرهنت نم زده باشد سخت است به اجبار به جمعی بنشینی وقتی که دلت از عالم ادم زده باشد 
درست نمیشه بدتر میشه ازقدیم میگن سال به سال قربون پارسال دل خوش نکن به وعده های پوچ کارت سفت بچسب خد ...

من کارمو سفت چسبیدم...ولی استخدام رسمی ک نیستم همین الانشم پولمو یکی در میون میدن...فردا بخوام بگم بچه دار شدم میگن خب خداحافظ😕

من کارمو سفت چسبیدم...ولی استخدام رسمی ک نیستم همین الانشم پولمو یکی در میون میدن...فردا بخوام بگم ب ...

اره متاسفانه اینجا کسی رحم نداره ای کاش تا شرایط مناسب صبرکرده بودی والا موقعی من زایمان کذدم پوشک بسته ای 6000تومن بود الان که پوشک نمیکنم اما توخرجش موندم 

اره متاسفانه اینجا کسی رحم نداره ای کاش تا شرایط مناسب صبرکرده بودی والا موقعی من زایمان کذدم پوشک ب ...

عزیزم کاش صبر نمیکردم و هفت سال پیش ک ازدواج کردم باردار میشدم صبر کردیم ب امید بهتر شدن اوضاع بهتر ک نشد هیچ سنمونم رفت بالا ...اگه هفت سال پیش بچه اورده بودم الان بچم از اب و گل در اومده بود درسته تحت هر شرایطی خرج داره ولی دست کم خرج دکتر و مراقبتای بارداری و اینا رو رد کرده بودیم....واقعا ی کاری کردن ک خودمدنم موندیم قراره چ بلایی سرمون بیاد

هفت سال پیش با الان مقایسه کن ببین میتونی به اینده امیدوار باشی

2706