2737
2734

.اصن میشه متبت به اینستا نگا کرد.بیاییم اینجا مثبت بع،این برنامه نگاه کنیم و از،خوبیاش بگیم

من ازش خیلی چیزا یاد میگیرم 

پیجایی که دوس دارم فالو رکروم اکثرا اموزنده هست برام 

هر پیجی دوست نداشته باشم ، بلاک میکنم و هر شخصی ببینم توهین میکنه به کسی بلاک میکنم 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه والا

من که پاک کردم راحت شدم

فقط حسرت چیزایی که نداری میخوری

بیشتر عکسا فقط ظاهریه. خوشی های پوچ. رابطه های داغونی که با رنگ و لعاب ازک و بزکش کردن

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
2738

برنامه خوبيه از دوستام باخبر ميشم اينكه تولد بچه شون يا خودشونه و كلا عكساشونو ميبينم خوشحال ميشم در مورد لباس هم خيلي خوبه كلي لباس پيدا ميكنم از تو مزون ها اموزش زبان هم هست اونم برام خوبه اموزش اشپزي هم داره كه واسم مفيد بوده فعلا همين حد يادمه

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
من ک عاشق پیج های آشپزیم. مخصوصا کیک وشیرینی...و چون خودمم مدرس زبانم پیچ های انگلیسی و اونوریارو دن ...

مثلا چه پیجایی؟

زبان ها منظورمه

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام

من کلی مدل لباس و.مانتو از توش یاد میگیرم خصوصا اینکه بعضی پیجا توضیح میده مدل و الگوهارو 

سیسمونیارو یاد میگیرم 

ترفندای خانه داری 

اشپپزی خیلی یادگرفتم 

ی پیج دارم برای دوران بارداریه عالیه 

علاقه ب مدل ماشین دارم اونارم فالو مبیکنم 

دنبال اصطلاحات زبانم ک خیلیییی اینستاکمکم کرده 

کلا تماما برای من ایده بوده اینستا

پیجی هم ک دارم نه از دوستام کسیو. اجازه دادم فالوم کنن نه دوست و فامیلو فالو میکنم 

هیچ عکسیم نمیزارم فقط پیجای مورد. علاقم

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

اره خب تموم اتفاقاتی که تو مملکت میفته رو از اینستا میفهمم...پیج شاهین صمدپور و زیاد دنبال میکنم..

یا اون خانوم موفرفری( مثلا اسمشو سانسور کردم😁)  خلاصه که اصلا پیج این شاخای مجازی رو فالو نمیکنم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من با اینستا انگار تو اجتماعم 

میفهمم مردم‌چی میخورن چی میپوشن و اینکه همه جور آدم هست یکی پولدار یکی معمولی و همه هم دارن زندگی میکنن اشپزی یاد میگیرم جاهای دیدنی رو میشناسم و.....

الهی...گاهی...نگاهی...
2706