2733
2734
عنوان

بچه شماباشیدچیکارمیکنید

178 بازدید | 19 پست

ببینیدمن ب شوهرم الان کاملا اعتماددارم الان سه ساله ازدواج کردیم این قضیه دقیقا نمیدونم چجوریه وشوهرم زیادچیزی دربارش نمیگه

شوهرم مجردیش بخاطرانجام یسری کارها ب یه نمیدونم مرکزبیمه ایی همچین میره ک بایه خانم بیشعور اشنامیشه قضیه ماله 5/6سال پیشه 

وشوهرم میدونم ادم ناپاکی نیست ولی نمیدونم چجوری بوده حالا دختره فکرکرده شوهرم دوسش داره ولی همون شایدم دوست دخترش بوده

خب الان این خانمه دوتاشمارع شوهرموداره ویکیشون خاموشه وخونه هست یکیشونم روشنه وتوگوشی شوهرم البته گوشیش ساده

بعداین دختره همش مزاحمت ایجادمیکنه

تلگرام ووات ساپ شوهرم روگوشی من نصبه چون گوشی خودش سادس

چن وقت پیش از تل همش پیام میداد ومن اولش ب شوهرم نگفتم بعدخریت کردم بهش گفتم دیدم تل وحذف کرد ولی وات ساپ نصبه امروزدوباره  دیدم ب وات پیام مناسبتی داد منم مسدودش کردم وحذفش کردم 

دختره دوسه تاخط داره ویکی دوماه خبری ازش نیست دوباره پیداش میشه 

ازش متنفرم خیلی الان فکرمومشغول کرده

ازون لجناست 

هرچی پیام میده وزنگ میرنه شوهرم جواب نمیده

میگه ولش کن تاجونش دراد اگه جوابش بدم دیگه فکرمیکنه خبرایه

الان خیلی عادی شده مثله پیامی چیزب میده حس میکنن شوهرم نمیترسه ازاینکه چیزی بفهمم

شماباشیدنسبت ب این دختر چ رفتاری میکنید

بهش محل نمیزاریدتاجونش درادیا....

دخترنزدیکه 30سالشه وتمام پروفایلاشم مذهبی هستن خاک توسرش اینم بگم خیلب از مادوره

من میترسم یوقت شوهرم کج نره😭

احساس میکنم نقطعه ضعف نشون دادم پیش شوهرم چون خیلی حساسیت نشون دادم بهش یجوری انگار ن انگار مثلن پیام میده یازنگ میزنه اگه من بفهمم میخنده بهم اگه عصبانی بشم خندش میگیره بهم میگه نمیدونستم اینقددوسم داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه بار جوابشو بدین بگین ازت شکایت میکنیم

بهش ی بارخودم جواب پیامشودادم گفتم شکایت میکنم من زنشم کاملا درجریانم وفقط ب پیامات میخندم بی حیا اونم شروغ کرد ب فحش دادن شوهرم دعوام کرد گفت چراجوابشودادی حوصله دردسرندارم ب پیرب پیغمبراین دخترولکن نیست اگه من خبرداشته باشم

2738

واقعا اعصابتو بهم میریزن چقدرم پشتکار دارن تو مردم آزاری

یه سایتی هست مال پلیس فتا بچه ها گذاشتن قبلا برو اونجا یه فرم الکی پرکن اسکرینشو بفرست براش بگو دوست داری تا تهش بریم اصلا هم رو نکن خودتی و حساس شدی بزار بترسه فکر کنه تهدید از طرف شوهرته به شوهرتم نگو 

❤❤❤❤❤❤❤

نه شوهرت پیش تو احساس راحتی کرده که اینطوری برخورد میکنه بهتر از اینه که ازت مخفی کنه زیر زیری بره. من اگر بودم سخت نمیگرفتم کما اینکه اینکارم کردم. دوست دختر سابق شوهرم بهش پیام داد و خیلی عادی برخورد کردم گفتم ببین چیکارت داره، جلوی خودم چت کرد باهاش. دیگه ام ازش خبری نشد.با شوهرتون دوست باشید که چیزیو مخفی نکنه کارآگاه نباشید.

یه بارموقعه عقدخطشوعوض کرد بعد دوباره عموشوهرم رفته بودپیش این ذختره وبایه بهونه ایی شماره جدیدروگرفته بود 

شوهرم عوض نمیکنه میگه زشته هردفعه خط عوض کنم

2706